Provozuje:
realitní kanceláo JURIS REAL

Diskusní fórum k „výkupu družstevních bytů“Jméno: Blahová Jaroslava E-mail:b.jarus@seznam.cz Datum přidání:1/17/2012
Dobrý den. Rádi bychom prodali družstevní byt 3+1 výměra 73 metrů čtverečních.Lokalitou je okraj Orlové na Karvinsku. Jde o udržovaný byt s nádherným výhledem na Beskydy a okolní zeleň. 10 patro se 2 novými výtahy.Zasklený a dřevem obložený balkón přes tři pokoje. Dům po revitalizaci. Jádro a kuchyň vhodné k přestavbě, plán k dispozici.Podlahy původní.Veškerá vybavenost v dosahu, velké parkoviště. Cena od 500 000 Kč do 650 000 Kč dle nabídky.


Jméno: Vorlová Jaroslava E-mail:jarka.janova@seznam.cz Datum přidání:9/14/2011
Prodám v Jirkově, okr.Chomutov družstevní byt 1+3, o výměře 63m2. Zasklený balkón, nová linka, jádro. Klidná lokalita, čistý vchod. v Blizkosti doprava, nákupní centrum, škola, školka, parkoviště. Cena 290.000 Kč, při rychlém jednání sleva, - dědictví. Kontakt: 603874707


Jméno: Vorlová Jaroslava E-mail:jarka.janova@seznam.cz Datum přidání:9/14/2011
K upřesnění předchozí nabídky, byt je na hranici Jirkov - Chomutov, přímo sídliště Písečná. Tel.: 603874707


Jméno: Václav Vondráček E-mail:woondercompany@seznam.cz Datum přidání:9/4/2011
Prodám družstevní 2+1 v Hostovlicích u Čáslavi,přízemní se zahrádkou.byt je v rekonstrukci.Nízké platby.Děkuji za odpověď.


Jméno: Wagenknecht E-mail:p.wagenknecht@seznam.cz Datum přidání:2/8/2011
Dobrý den, chtěli bychom prodat družstevní byt 2+1 o výměře 56,62 m2 s balkónem v Dobrovici okres Mladá Boleslav. Byt se nachází ve 2. patře třípatrového domu, je světlý a má plastová okna. K bytu náleží balkón a sklep. V domě je kočárkárna, sušárna, menší dílna a společenská místnost. K domu patří částečně oplocený pozemek s parkovištěm, pergolou, ohništěm a venkovním sezením. Nachází se na okraji města vedle lesoparku s dětským hřištěm. V místě bydliště je dobrá občanská vybavenost. Rádi bychom věděli, zda byste měli zájem. Předem děkuji za odpověď Wagenknecht


Jméno: Martin Mourek E-mail:M-Stav@seznam.cz Datum přidání:1/2/2011
Prodám družstevní mezonetový byt v Rakovníku 3+1,2xkoupelna,2xwc,+půdní šatna,vlastní plyn.kotel,nová plastová okna,nová střecha Bramac,+půda,sklep,parkování,3NP bez výtahu,cihlový dům,2min.do centra.byt plně zařízený k prodeji.kontakt 604376704


Jméno: Anna Exlerová E-mail:Anna.Exler@seznam.cz Datum přidání:7/19/2010
Dobrý den Chtěli by sme prodat byt 74m2,je po částečné rekonstrukci,má sklep a lodžii,nachází se v malém městě Kněžmostě poblíž Mladé Boleslavi,je to začátek českého ráje.V centru se nachází pošta,lékaři,poblíž i škola,školka,koupaliště atd.. Chtěli by sme ho co nejdříve prodat a tudíž se obracím na Vás zda by ste měli zájem o odkup. Předem děkuji za odpověd Exlerová


Jméno: Jana Bornová E-mail:janinahan@volny.cz Datum přidání:4/26/2009
jedná se o družstevní byt, cihla 2NP v domě se 7 byty s velkou zahradou za domem k užívání. Byt je po kompletní rekonstrukci dveří, podlah - převážně plovoucí, dlažba, lino, nová koupelna s vanou a rozvody vody, nová kuchyňská linka s pultem, plastová okna, elektrika v mědi - mimo stropy, vlastní plynový kotel s radiátory, nízké provozní náklady - celkem platby do 2300,- Kč vč. energií. Je velký 50m2 dispozice z 1+1 upraveno na 2+kk. Orientace bytu JZ, SV. Požadovaná cena 1335tisíc.


Jméno: Jiří Macháček E-mail:altissecurity@altissecurity.cz Datum přidání:5/27/2008
Jsme v přípravě privatizace bytového fondu cestou právnické osoby - bytového družsta. Pokud někteří současní nájemci odmítnou účast v privatizaci, je možné kromě obvyklého postupu a to rozpočítání jejich podílu mezi družstevníky řešit i prodejem tohoto podílu jiné osobě. Myslím tím prodej družstevního podílu v obsazeném bytě. Děkuji za odpověďVaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód!
   
 


   

Aktuality a články

Zeman se kvůli HSystému obrátil na Ústavní soud.

Miloš Zeman poslal Ústavnímu soudu nevyžádanou intervenci podporující stanovisko stěžovatelů z družstva Svatopluk v kauze H-System. V listinném dokumentu prezident Zeman navrhuje zrušení rozsudku Nejvyššího soudu. Více»

Růst kupních cen bytů a domů v České republice zmírnil.

V EU byl sedmý nejvyšší. Více»

Růst cen nových bytů se příští rok zabrzdí.

Nové byty v metropoli budou v příštím roce zdražovat pomaleji než v letošní roce. V průměru by podle šéfů developerských firem měly vzrůst o 3,2 procenta. Ukázal to výzkum společností CEEC Research a KPMG. Více»

Z domova důchodců se stanou byty pro hipstery.

Desítky milionů korun investuje miliardář Václav Skala do oprav někdejšího domu pro seniory na Praze 5. Více»

Ceny bytů v metropoli rostou zejména díky byrokracii při povolování výstavby.

Důvodem růstu cen bytů v hlavním městě je značná administrativa, kterou musí developeři zvládnout během povolování nové výstavby. Jiné země mají povolovací procesy o hodně kratší. Více»

Všechny články a aktuality »»

 

Kalkulátor nemovitosti

KalkulátorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru nemovitosti