Provozuje:
realitní kanceláo JURIS REAL

VOLEJTE: 777 306 103
teichmann@rkjuris.cz

Výkup pozemků

Vykupujeme pozemky v Praze a blízkém okolí. Ceny pozemků se liší podle mnoha kritérií, např. zda pozemky jsou/nejsou zasíťovány a zda leží v záplavovém území či nikoliv. Bez osobní prohlídky není možné řádně zjistit tržní cenu pozemku. Kontaktujte nás a my přijedeme ocenit Váš pozemek.

   

Aktuality a články

Zemědělcům chybí kvůli letošnímu suchu krmivo pro dobytek.

Sena je nedostatek, první seč byla o pětinu nižší a pak tráva skoro přestala růst. Zemědělci výpadek sena nahrazují slámou, ale i té je málo. Cena sena se letos zvýšila až čtyřnásobně. Více»

Březiněves zaplatila Maltézským rytířům za důležitý pozemek pro stavbu školy.

Pražská městská část Březiněves uhradila částku 41 706 000,- Kč Suverénnímu řádu Maltézských rytířů. Jedná se o sumu určenou na výkup pozemků o rozloze 4,1 ha, které jsou územním plánem určeny výhradně na stavbu školy. Více»

Metropole si chce pojistit pozemky pro okruh.

Pražský magistrát zahájil přípravu vyhlášení stavební uzávěry pro pozemky, kudy povede severozápadní část Pražského okruhu, a pro pozemky pod plánovaným úsekem vnitřního okruhu z Pelc-Tyrolky do Štěrbohol přezdívaného Vlasta. Více»

Letošní sklizeň obilí bude o 3,5 procenta nižší než loňská.

Zemědělci sklidí 6,62 milionu tun obilovin. Vyplývá to z odhadu, který podle stavu k 15. srpnu zveřejnil Český statistický úřad. Více»

Metropole jedná o odkupu Nákladového nádraží Žižkov.

Magistrát hlavního města Prahy jedná o nákupu Nákladového nádraží Žižkov. Získat hodlá 62 200 metrů čtverečních oceněných na 622 milionů korun. Více»

Všechny články a aktuality »»

 

Kalkulátor nemovitosti

KalkulátorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru nemovitosti