Provozuje:
realitní kanceláo JURIS REAL

VOLEJTE: 777 306 103
teichmann@rkjuris.cz

Výkup pozemků

Vykupujeme pozemky v Praze a blízkém okolí. Ceny pozemků se liší podle mnoha kritérií, např. zda pozemky jsou/nejsou zasíťovány a zda leží v záplavovém území či nikoliv. Bez osobní prohlídky není možné řádně zjistit tržní cenu pozemku. Kontaktujte nás a my přijedeme ocenit Váš pozemek.

   

Aktuality a články

Kůrovec letos v tuzemsku napadne rekordních až 15 milionů m3 dřeva.

Současná kůrovcová kalamita je dosud největší v historii českých zemí. Kůrovec letos zřejmě napadne 12 až 15 milionů metrů krychlových dřeva po zhruba šesti milionech metrů krychlových loni. Více»

Metropole provádí výkup pozemků pro stavbu radiály.

Magistrát vykoupí od privátního vlastníka pozemek potřebný pro stavbu Radlické radiály. Za území o rozloze 12 883 metrů čtverečních zaplatí přes 21 milionů korun. Více»

Úroda hroznů je nadprůměrná.

Počasí uškodilo jen raným odrůdám. Více»

Kanaďané odkoupili pozemky pro těžbu českého manganu.

Adepti na těžbu manganu z kanadské společnosti Euro Manganese odstartovali svůj byznys v lokalitě kolem Chvaletic na Pardubicku. Více»

Vláda ČR schválila dvě miliardy Kč na kompenzace za sucho.

Zemědělci a pěstitelé stromů budou mít k dispozici dvě miliardy korun jako kompenzaci za letošní sucho. Návrh schválila vláda, informoval na tiskové konferenci po jednání kabinetu ministr zemědělství Miroslav Toman (za ČSSD). Více»

Všechny články a aktuality »»

 

Kalkulátor nemovitosti

KalkulátorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru nemovitosti