Provozuje:
realitní kanceláo JURIS REAL

VOLEJTE: 725 882 621
legeza@rkjuris.cz

Výkup rodinných domů

Vykupujeme rodinné domy v Praze a blízkém okolí. Koupíme Váš rodinný dům rychle a bez zbytečných průtahů. Tržní cenu nemovitosti zjistí náš makléř při osobní prohlídce.Výkup činžovních domů

Vykupujeme veškeré činžovní domy v Praze a blízkém okolí. Zavolejte nám a získáte bezplatný tržní odhad od našeho makléře při osobní prohlídce Vaší nemovitosti.

   

Aktuality a články

MČ Praha 7 získala do vlastnictví stomilionový činžovní dům.

Místostarostovi Kamilu Vavřinci Marešovi a starostovi Janu Čižinskému se podařilo dovést do úspěšného konce řízení, které trvalo přes dvacet pět let. Více»

Vila Karla Čapka se na krátko otevře veřejnosti.

U příležitosti stého výročí založení Československa Praha 10 připraví několik komentovaných prohlídek ve vile, kterou vlastní a kde se scházely mimořádné osobnosti české historie. Více»

Velké množství vil, domů i apartmánů je na prodej v Chorvatsku.

Většinou se nacházejí v dobrém stavu, mají výhled na moře, menší zahradu a skoro vždy bazén. Více»

Palma de Mallorca zakázala Airbnb!

Hlavní město Baleárských ostrovů Palma de Mallorca tak povolila od letošního července jen pronájem v rodinných domech nebo chatách. Více»

Podle Sdružení nájemníků je AirBnB nezákonné!

Milan Taraba, předseda Sdružení nájemníků ČR, prohlásil, že služby typu AirBnB jsou ilegální. Podle jeho názoru je možné krátkodobé ubytování pouze v ubytovnách a hotelích. Nikoli v bytových, činžovních domech. Více»

Všechny články a aktuality »»

 

Kalkulátor nemovitosti

KalkulátorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru nemovitosti