Provozuje:
realitní kanceláo JURIS REAL

VOLEJTE: 774 335 502
vykup@jurisreal.cz


Výkup a zprostředkování prodeje nemovitostí zatížených exekucí

Společnost JURIS REAL, spol. s r.o. nabízí ať již přímý výkup nemovitosti, případně zprostředkování prodeje Vaší nemovitosti s tím, že jsme díky mnohaleté (a úspěšné) spolupráci s většinou exekutorských úřadů v ČR, popř. bankami, schopni vést taková jednání, která zamezí pro Vás nejhorší variantě vyřešení stávajících problémů a tou je prodej nemovitosti v nedobrovolné dražbě. Ve většině případů dochází při této variantě k prodeji Vaší nemovitosti za cenu, která se ani zdaleka neblíží její tržní hodnotě, kterou jsme ochotni akceptovat my nebo naši klienti. A věřte nám, že k této variantě dochází při neřešení problémů, téměř vždy.

Víme, jak vést jednání s příslušným soudním exekutorem, umíme s ním dohodnout podmínky zaplacení veškerých závazků váznoucích na předmětné nemovitosti. Jsme schopni díky velmi kvalitnímu finančnímu zázemí uhradit za Vás tyto závazky z vlastních prostředků ještě v období před vyhledáním finálního zájemce o Vaši nemovitost nebo před termínem vyhlášení dražby. Samozřejmě Vám pomůžeme při vlastním výmazu exekuce či zástavního práva na nemovitosti.

Při uzavření výhradní zprostředkovatelské smlouvy poskytujeme dále okamžitou výplatu zálohy na kupní cenu ve výši 100.000,- Kč. V případě potřeby Vám pomůžeme najít i nové bydlení! Ať se již jedná o bydlení v nájemním bytě či v bytě v osobním vlastnictví, o bydlení v Praze nebo v jejím okolí.

S důvěrou se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem, problémem či požadavkem a můžete si být jisti, že se Vám bude náš tým realitních makléřů a zkušených právníků věnovat s maximální péčí, loajalitou a profesními zkušenostmi, které tvoří základní know-how naší společnosti.

Jestliže máte zájem o bližší informace, kontaktujte na tel. 774 335 502 pověřeného makléře, nebo pište na email: vykup@rkjuris.cz.

Těšíme se na setkání s Vámi a věříme v oboustranně úspěšnou a seriozní spolupráci vedoucí k vyřešení Vašich stávajících problémů. 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje výkup nemovitostí, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitosti

KalkulátorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru nemovitosti