Provozuje:
realitní kanceláo JURIS REAL

Přímý výkup (odkup) nemovitostí

Vítáme Vás na internetových stránkách Nemovitosti-vykup.cz, které spravuje realitní kancelář
JURIS REAL, spol. s r.o.

Společnost JURIS REAL, spol. s r.o. nabízí svým stávajícím či budoucím klientům přímý výkup nemovitostí, kdy určujícím kritériem pro stanovení kupní ceny nemovitosti je odhad její tržní hodnoty naším realitním makléřem. Po osobní prohlídce předmětných nemovitostí připraví naši realitní makléři kompletní dokumentaci, která je poté předložena vedení společnosti. Na základě těchto informací rozhodne naše realitní kancelář nejpozději do 5 pracovních dnů zda, jakým způsobem a za jakou cenu je naše společnost ochotna dané nemovitosti vykoupit. V případě vzájemné shody je možné přistoupit k podpisu kupních smluv, popř. dalších dokumentů.

S důvěrou se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv problémem či požadavkem a můžete si býti jisti, že se vám bude náš tým realitních makléřů a zkušených právníků věnovat s maximální péčí, loajalitou a profesními zkušenostmi, které tvoří základní know-how naší společnosti.

Realitní kancelář JURIS REAL, spol. s r.o. spolupracuje i s advokátní kanceláří, a tak může svým stávajícím či budoucím klientům poskytnout skutečně široké portfolio služeb.

Fórum

Zobrazit vše
JURIS REAL, spol. s r. o. (info@rkjuris.cz): 5/7/2022
Ve čtvrtek jsme od Úřadu průmyslového vlastnictví obdrželi osvědčení o zápisu ochranné známky - Magazín Pražské Listy - do databáze ochranných známek ÚPV.


JURIS REAL Dražby (info@jrdrazby.cz): 4/25/2022
Včera jsme opřipomínkovali poslední text z nové smluvní dokumentace na www.exdrazby.cz z advokátní kanceláře Brož & Sokol & Novák s.r.o., konkrétně všeobecné obchodní podmínky.


JURIS REAL (info@rkjuris.cz): 4/22/2022
Naši realitní makléři budou i nadále pojištěni u České podnikatelské pojišťovny, a.s.


Skupina JURIS REAL (info@rkjuris.cz): 4/13/2022
Přejeme všem žákům úspěšné složení přijímajících zkoušek na střední školy, a po maturitě či absolvování vysokoškolského studia se na vás moc těšíme!


Skupina JURIS REAL (info@rkjuris.cz): 4/9/2022
V březnu jsme se zúčastnili školení ohledně problematiky AML (pozn. zákona o praní špinavých peněz) od Asociace realitních kanceláří ČR v souvislosti s realitními transakcemi a sankcemi vůči Rusku a B...


JURIS REAL Living (info@rkjuris.cz): 4/9/2022
S ohledem na šíři a zejména reprezentaci našich developerských projektů jsme ve Šrobárově vile vkusně předělali a dovybavili zasedací místnost.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje výkup nemovitostí, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Poslední Aktuality a články

V metropoli dnes večer oznámí výsledky soutěže na podobu koncertního sálu.

Podobu, jakou by mohla mít nová budova koncertního sálu v Praze, dnes vpodvečer představí zástupci hlavního města v Centru architektury a městského plánování (CAMP). Více»

U Sberbank dosud není jasné, zda půjde do likvidace nebo insolvence.

Likvidátorka Sberbank CZ Jiřina Lužová by chtěla mít nejpozději do konce léta jasno, zda banka bude směřovat do likvidace či insolvence. Více»

Po 30 letech skončil McDonald´s v Rusku.

Provozovatel restaurací rychlého občerstvení McDonald´s odstartoval prodej svých aktiv v Rusku. Více»

Obchodní dům Máj se včera definitivně uzavřel veřejnosti.

Čeká jej rekonstrukce, která proběhne přesně 50 let od zahájení stavby v roce 1972. Více»

Nejohroženější jsou hospody na vesnicích.

V obcích do pěti tisíc obyvatel skončilo za poslední tři roky 12 procent hospod. Jedná se téměř o dvojnásobek ve srovnání s městy nad 20 000 obyvatel. Toto zjištění vyplývá z výzkumu Plzeňského prazdroje. Více»

Všechny články a aktuality »»

 

Kalkulátor nemovitosti

KalkulátorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru nemovitosti