Provozuje:
Juris Real Estate

Winter Classic ve Špindlu?

Jágr a spol. v prosinci odehrají hokejový zápas pod sjezdovkou.

Winter Classic ve Špindlu?

autor. JURIS REAL, Forbes.cz

Jágr a spol. v prosinci odehrají hokejový zápas pod sjezdovkou.

Na začátku prosince se ve Špindlerově Mlýně pod širým nebem odehraje hokejový zápas, jaký tu ještě nebyl. Respektive dva zápasy: jeden prvoligový, mezi Vrchlabím a Kladnem, a jeden extraligový, zřejmě mezi Spartou a Hradcem Králové, ačkoli to zatím není potvrzeno. Akce, která je spojená se zahájením lyžařské sezony v největším českém středisku, by se měla uskutečnit na kluzišti dočasně postaveném přímo pod sjezdovkou ve Svatém Petru.

Pořadatelem je eventová a marketingová agentura Eniva, za kterou stojí dvojice Andrea Bársony a Tomáš Vosátka. Eniva na svém webu mezi klienty uvádí Unilever, Philips či Dr. Max a také hokejový klub Rytíři Kladno. A právě tohle spojenectví je pro hokejový open air ve Špindlu klíčové. Zdroje z hokejového prostředí Forbesu potvrdily, že Jaromír Jágr bude do akce zapojen herně i byznysově a současně pomůže s její propagací. Detaily dohody mezi legendárním českým útočníkem, jemuž kladenský klub patří, a Enivou ovšem nechce ani jedna strana zatím komentovat.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Masarykova univerzita vyzvala hygieniky ke zrušení zákazu prezenční výuky.

Rektor brněnské Masarykovy univerzity (MU) Martin Bareš vyzval krajskou hygienickou stanici k odvolání zákazu prezenční výuky na vysokých školách. Podle univerzity je toto opatření ilegální (nezákonné). Více»

Poslanecká sněmovna obdržela ministerský návrh na ústavní ochranu vody.

Zakotvení práva lidí na pitnou vodu za sociálně a ekonomicky přijatelných podmínek nebo prohlášení ochrany vodních zdrojů za veřejný zájem obsahuje návrh ústavního zákona, který dostala Sněmovna. Více»

Zeměměřičský úřad bude poskytovat otevřená data.

Zeměměřičský úřad bude poskytovat databázové údaje nebo státní mapy bezplatně jako otevřená data. Omezený přístup k nim bude pouze kvůli ochraně kritické infrastruktury podle krizového zákona. Více»

Novela zákona o pozemkových úpravách umožní také reagovat na klimatické změny.

Jednoduché pozemkové úpravy nebudou v širší míře vyžadovat výměny nebo převody vlastnictví pozemků. Vodohospodářská opatření k ochraně před suchem se nově budou moci provádět ve více na sebe navazujících katastrálních územích. Více»

Slavnosti piva v Brně jsou zrušeny.

Jediný den před začátkem zrušili pořadatelé Slavnosti piva Františka Ondřeje Poupěte, jejichž druhý ročník se měl uskutečnit v pátek 25. září v centru Brna. ČTK to řekl zástupce agentury Snip&Co Ondřej Morávek. Více»

Všechny články a aktuality »»