Provozuje:
Juris Real Estate

Vláda ČR opět bude projednávat prodej Lobkovického paláce.

Vláda by do konce měsíce června měla opětovně na stůl dostat návrh na prodej Lobkovického paláce Německu, tentokrát již zřejmě s konkrétnějšími obrysy kupní ceny.

Vláda ČR opět bude projednávat prodej Lobkovického paláce.

autor. JURIS REAL

Vláda by do konce měsíce června měla opětovně na stůl dostat návrh na prodej Lobkovického paláce Německu, tentokrát již zřejmě s konkrétnějšími obrysy kupní ceny.

Ministerstvo zahraničních věcí již dokonce disponuje znaleckým posudkem, který obsahuje ocenění a tržní odhad hodnoty paláce. Znalecký posudek předalo k posouzení Ministerstvu financí. Prodej by byl součástí většího projektu obou zemí. Vláda již dříve souhlasila s tím, že česká diplomacie připraví transakci s nemovitostmi, při níž by Německo získalo Lobkovický palác, kde nyní jeho velvyslanectví sídlí v pronájmu, a naoplátku Češi dostanou lukrativní pozemky v centru Berlína pro novou budovu české diplomatické mise.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Zájem o Novou zelenou úsporám je velký.

Zájem o peníze z programu Nová zelená úsporám je v posledních měsících navzdory opatřením proti šíření koronaviru vyšší než v loňském roce. Na on-line konferenci to sdělil náměstek ministra životního prostředí Jan Kříž. Konkrétní čísla však neuvedl. Více»

Započala stavba dřevěných konstrukcí repliky kostela v Gutech.

Obvodové stěny by měly být z připravených kmenů hotovy za několik týdnů, posléze se tesaři pustí do šindelové střechy. ČTK to sdělil vedoucí stavebního odboru ostravsko-opavského biskupství Václav Kotásek. Více»

Novým vlastníkem innogy se stane maďarská MVM Group.

Novým vlastníkem energetické skupiny innogy v České republice bude maďarská společnost MVM Group. Firmu odkoupí od německé E.ON. SE. Cenu transakce firmy neuveřejnily. Více»

Na Leopoldovu kašnu na Hradě se vrátil orel Sv. říše římské.

Na vrchol Leopoldovy kašny na druhém nádvoří Pražského hradu se vrátil orel Svaté říše římské doplněný znakem Českého království. Má připomínat, že Pražský hrad býval centrem Svaté říše římské. Kopie vznikala v letech 2019 a 2020. Více»

Hlavní město poskytne byty postiženým lidem.

Jedenáct městských bytů v metropoli poskytne hlavní město klientům se zdravotním postižením z Domova Svojšice. Více»

Všechny články a aktuality »»