Provozuje:
Juris Real Estate

V L.A. se staví sídlo srovnatelné s Bílým domem.

V luxusní čtvrti Los Angeles vyrůstá sídlo, které je se svou výměrou 10 400 metrů čtverečních srovnatelné s Bílým domem. Dům na adrese 944 Airole Way zatím ale svého kupce hledá. Sídlo si developer cení na půl miliardy dolarů (1,2 bilionu korun).

V L.A. se staví sídlo srovnatelné s Bílým domem.

autor. JURIS REAL

V luxusní čtvrti Los Angeles vyrůstá sídlo, které je se svou výměrou 10 400 metrů čtverečních srovnatelné s Bílým domem. Dům na adrese 944 Airole Way zatím ale svého kupce hledá. Sídlo si developer cení na půl miliardy dolarů (1,2 bilionu korun).

Na 1,6hektarovém pozemku vyroste centrální stavba o rozloze 6 900 metrů čtverečních a další tři menší domy. Luxusní sídlo počítá s výstavbou pokoje, jehož tři stěny a strop budou tvořeny akváriem s tropickými medúzami, či bazénu na terase hlavní ložnice, která se bude bude moci pochlubit 500 metry čtverečními.

Pokud by se dům za půl miliardy dolarů prodal, stal by se nejdražším rodinným domem na světě.

Dosud se tímto titulem pyšnilo sídlo Fleur de Lys v sousedním Holmby Hils, který se prodal loni v březnu za 102 milionů dolarů (2,4 miliardy korun).

Spekulativní realitní developer projektu 944 Airole Way a bývalý filmový producent Nile Niami se při prodeji na americké investory nespoléhá.

„Moji klienti jsou především z Blízkého východu a Číny,“ uvedl Nile Niami. Především bohatí investoři z Číny hledají v době oslabování jüanu možnosti, jak ochránit svůj majetek a Los Angeles je vhodným místem vzhledem ke svému klimatu a dostupnosti.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Masarykova univerzita vyzvala hygieniky ke zrušení zákazu prezenční výuky.

Rektor brněnské Masarykovy univerzity (MU) Martin Bareš vyzval krajskou hygienickou stanici k odvolání zákazu prezenční výuky na vysokých školách. Podle univerzity je toto opatření ilegální (nezákonné). Více»

Poslanecká sněmovna obdržela ministerský návrh na ústavní ochranu vody.

Zakotvení práva lidí na pitnou vodu za sociálně a ekonomicky přijatelných podmínek nebo prohlášení ochrany vodních zdrojů za veřejný zájem obsahuje návrh ústavního zákona, který dostala Sněmovna. Více»

Zeměměřičský úřad bude poskytovat otevřená data.

Zeměměřičský úřad bude poskytovat databázové údaje nebo státní mapy bezplatně jako otevřená data. Omezený přístup k nim bude pouze kvůli ochraně kritické infrastruktury podle krizového zákona. Více»

Novela zákona o pozemkových úpravách umožní také reagovat na klimatické změny.

Jednoduché pozemkové úpravy nebudou v širší míře vyžadovat výměny nebo převody vlastnictví pozemků. Vodohospodářská opatření k ochraně před suchem se nově budou moci provádět ve více na sebe navazujících katastrálních územích. Více»

Slavnosti piva v Brně jsou zrušeny.

Jediný den před začátkem zrušili pořadatelé Slavnosti piva Františka Ondřeje Poupěte, jejichž druhý ročník se měl uskutečnit v pátek 25. září v centru Brna. ČTK to řekl zástupce agentury Snip&Co Ondřej Morávek. Více»

Všechny články a aktuality »»