Provozuje:
Juris Real Estate

V Česku vyroste každý týden nový pivovar.

Na pivní mapě přibývá v průměru až jeden minipivovar týdně.

V Česku vyroste každý týden nový pivovar.

autor. JURIS REAL

Na pivní mapě přibývá v průměru až jeden minipivovar týdně.

Česko prochází pivní revolucí. Díky ní na jeho mapě prakticky ve všech regionech přibývají desítky minipivovarů ročně.

Celkem je jich nyní v Česku už bezmála 220. Do roka má přitom podle odhadů "pivařů" přibýt zhruba další padesátka. A co za boomem minipivovarů stojí? Čeští pivaři postupně začali i díky cestám do zahraničí zjišťovat, že obvyklá produkce tuzemských velkých pivovarů – tedy desítka, dvanáctka, tmavé pivo a občas nějaký speciál – ani zdaleka nepokrývá obrovskou rozmanitost, kterou pivní svět nabízí. A právě této díry na pivním trhu využívají minipivovary. Díky nim se v České republice stala velmi populární třeba piva typu india pale ale nebo pšeničná. A také se ukázalo, že Češi, Moravané a Slezané nejsou, alespoň co se zlatavého moku týče, zdaleka tak konzervativní a rádi zkoušejí pivní novinky. S rostoucí poptávkou po v ČR netradičních pivech souvisí také slušný byznysový potenciál minipivovarů. Díky němu se do vaření piva pustili i podnikatelé, pro něž to není srdcová záležitost, ale „pouze“ ryzí podnikatelský záměr.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

V Brně se slavilo už 90 let od prvního závodu na Masarykově okruhu.

Na trati starého Masarykova okruhu vyvrcholily oslavy 90. výročí prvního závodu automobilů na legendárním závodišti v západní části moravské metropole. Více»

Projednávání stavebního zákona je podle obcí v rozporu s legislativou.

Postup projednávání nového stavebního zákona je v rozporu s legislativními pravidly vlády. Návrh zákona neprošel řádným schvalovacím procesem, poněvadž nebyl projednán s povinnými připomínkovými místy. Více»

Poslanecká sněmovna projedná zrychlení přípravy výstavby dálnic.

Sněmovna rozhodne tento týden o podobě vládní předlohy ke zrychlení přípravy výstavby dálnic a další infrastruktury, kterou poslancům vrátili senátoři. Více»

V České republice má na silnicích nižších tříd 2 862 mostů nevyhovující stav.

V ČR se od roku 2004 skoro zdvojnásobil počet mostů ve špatném až havarijním stavu na silnicích II. a III. třídy. Je jich 2.862 z celkových 12.596. Více»

Ve velkých obchodech občané zítra nenakoupí.

Prodejny nad 200 m2 musejí v pondělní svátek svatého Václava zůstat podle zákona zavřené. Lidé tak nenakoupí v hypermarketech, supermarketech nebo velkých drogeriích. V provozu nebudou ani některá nákupní centra, zjistila ČTK. Více»

Všechny články a aktuality »»