Provozuje:
Juris Real Estate

Studenti si osvojovali nízkoenergetickou architekturu v praxi.

Semináře o navrhování, projekční činnosti, realizaci a dalších aspektech tzv. zelené architektury, který uspořádala společnost CTP, se zúčastnili studenti architektury z Brna, Prahy a Vídně.

Studenti si osvojovali nízkoenergetickou architekturu v praxi.

autor. JURIS REAL

Semináře o navrhování, projekční činnosti, realizaci a dalších aspektech tzv. zelené architektury, který uspořádala společnost CTP, se zúčastnili studenti architektury z Brna, Prahy a Vídně.

O zkušenosti se se studenty podělili architekt Václav Hlaváček ze Studia Acht, krajinářský architekt Lodewijk Baljon a Stefan de Goeij s Karlem Smejkalem z CTP, kteří zajišťovali přípravu a realizaci výškové budovy Tower I (bývalý pracovní název Tower B) z hlediska požadavků pro získání ekologického certifikátu BREEAM.

Seminář se uskutečnil právě v budově Tower I v brněnském areálu Spielberk Office Centre. Tower I získala nedávno jako první budova v kontinentální Evropě ekologický certifikát BREEAM na úrovni „Outstanding“.

Cílem semináře bylo seznámit studenty a současně budoucí architekty s tím, čím se liší nízkoenergetická architektura od té „běžné“.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Poskytovatelé Airbnb budou mít povinnost s úřady sdílet informace.

Poskytovatelé služby ubytování v soukromí, jako je např. Airbnb, budou povinni sdílet s českými úřady informace o uzavřených smlouvách. Více»

EK ČR varuje veřejnost před neustále se opakujícími podvodnými aktivitami.

Na základě neustále se opakujících a obměňujících podvodných aktivit přistupuje Exekutorská komora České republiky k vydání tohoto všeobecného varování pro širokou veřejnost. Více»

Dejte si pozor na falešné exekuční nálepky!

Bohužel i v době vyhlášeného nouzového stavu je Exekutorská komora ČR nucena veřejnost informovat o dalších podvodných aktivitách. Více»

Majitelé bytů, kteří je chtějí pronajímat v AirBnb, musí dodržet správní postup.

Celý článek si můžete přečíst na: https://advokatnidenik.cz/2020/04/04/majitele-bytu-kteri-je-chteji-kratkodobe-pronajimat-musi-dodrzet-spravni-postup/. Více»

ČSOB nově umožní odklad splátek jistiny u hypoték a úvěrů až na rok!

Klienti skupiny ČSOB mohou od 31. března požádat o odklad splátek hypoték a úvěrů ze stavebního spoření. Vybrat si mohou ze dvou způsobů: buď odklad splátek jistiny těchto úvěrů na dobu 6 až 12 měsíců, nebo tříměsíční odklad celé výše splátek. Více»

Všechny články a aktuality »»