Provozuje:
Juris Real Estate

Spor miliardářů o luxusní vily ve Špindlerově Mlýně uvízl na mrtvém bodě.

Kauza se zasekla na znaleckém posudku objasňujícím okolnosti výstavby apartmánových domů ve "Špindlu". Znalecký posudek měla provést ČVUT.

Spor miliardářů o luxusní vily ve Špindlerově Mlýně uvízl na mrtvém bodě.

autor. JURIS REAL

Kauza se zasekla na znaleckém posudku objasňujícím okolnosti výstavby apartmánových domů ve "Špindlu". Znalecký posudek měla provést ČVUT.

„Spis byla zaslán na ČVUT za účelem provedení znaleckého posudku z oboru ekonomika – stavebnictví, lhůta pro vypracování znaleckého posudku byla stanovena na 4 měsíce,“ uvedla soudkyně Okresního soudu v Trutnově Miroslava Purkertová. ČVUT ale nemá k vypracování posudku časové kapacity až do počátku příštího roku. „Budu hledat další znalecký ústav, který by to byl schopný udělat,“ vysvětlila Miroslava Purkertová.

Miliardáři Alexandr Seidl a Zbyněk Cejnar prostřednictvím jejich firmy Hawk Real postavili apartmány v rozporu s územním plánem Špindlerova Mlýna.

Místo domů s maximálně dvěma podlažími, třemi byty a půdorysem o 150 metrech čtverečních postavili vily s pěti podlažími a osmi byty s vikýři, které jsou proti regulím územního plánu. Obviněný je bývalý vedoucí odboru výstavby Městského úřadu ve Špindlerově Mlýně a referentka stavebního řádu Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Metropole se hodlá podnikem k metru D zabývat znovu od počátku.

Nové vedení Prahy se nebrání spolupráci s privátním sektorem při rozvoji okolí stanic plánované linky metra D, na projekt předchozí rady o spolupráci se společností Penta nicméně navazovat nehodlá. Více»

Stát vydává podle Nejvyššího kontrolního úřadu na bydlení miliardy.

Jejich využití ale přitom nesleduje. Více»

Nejdelším tunelem v tuzemsku již jezdí vlaky s pasažéry oběma tubusy.

Vlaky s cestujícími začaly jezdit i severním tubusem nejdelšího tunelu v České republice u Ejpovic u Plzně. Více»

Lichtenštejnové zaslali českému státu předžalobní upomínky.

Právní zástupci Nadace knížete z Lichtenštejna začali rozesílat českým státním institucím a státním podnikům předžalobní výzvy požadující vydání imobilií, které stát podle knížecí rodiny ilegálně zabavil na základě Benešových dekretů po roce 1945. Více»

Díky sporu o výkup pozemku nemůže zatím ŘSD dostavět D3 u Ševětína.

Ředitelství silnic a dálnic nemůže dokončit úsek dálnice D3 Ševětín - Borek. Vlastník jednoho pozemku se poslední den lhůty odvolal proti rozhodnutí o vyvlastnění. Více»

Všechny články a aktuality »»