Provozuje:
Juris Real Estate

Spor miliardářů o luxusní vily ve Špindlerově Mlýně uvízl na mrtvém bodě.

Kauza se zasekla na znaleckém posudku objasňujícím okolnosti výstavby apartmánových domů ve "Špindlu". Znalecký posudek měla provést ČVUT.

Spor miliardářů o luxusní vily ve Špindlerově Mlýně uvízl na mrtvém bodě.

autor. JURIS REAL

Kauza se zasekla na znaleckém posudku objasňujícím okolnosti výstavby apartmánových domů ve "Špindlu". Znalecký posudek měla provést ČVUT.

„Spis byla zaslán na ČVUT za účelem provedení znaleckého posudku z oboru ekonomika – stavebnictví, lhůta pro vypracování znaleckého posudku byla stanovena na 4 měsíce,“ uvedla soudkyně Okresního soudu v Trutnově Miroslava Purkertová. ČVUT ale nemá k vypracování posudku časové kapacity až do počátku příštího roku. „Budu hledat další znalecký ústav, který by to byl schopný udělat,“ vysvětlila Miroslava Purkertová.

Miliardáři Alexandr Seidl a Zbyněk Cejnar prostřednictvím jejich firmy Hawk Real postavili apartmány v rozporu s územním plánem Špindlerova Mlýna.

Místo domů s maximálně dvěma podlažími, třemi byty a půdorysem o 150 metrech čtverečních postavili vily s pěti podlažími a osmi byty s vikýři, které jsou proti regulím územního plánu. Obviněný je bývalý vedoucí odboru výstavby Městského úřadu ve Špindlerově Mlýně a referentka stavebního řádu Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Ceny realit rostly, nejvíce zdražily byty, nejméně pak pozemky.

Tržní ceny bytů, rodinných domů a pozemků v tuzemsku v prvním čtvrtletí meziročně dále rostly. Nejvíce zdražily byty, nejméně pozemky. Více»

Vraťte stromy na zemědělskou půdu, doporučuje zemědělcům expert.

Intenzivní průmyslové zemědělství neprospívá krajině, je třeba jej změnit, uvádí odborník z Fakulty tropického zemědělství České zemědělské univerzity (ČZU) v Praze Radim Kotrba. Více»

Výletníci mohou poprvé zamířit do Brd na komentované výlety.

Destinační agentura Brdy připravila na léto seriál 15 jednodenních komentovaných výletů do Brd s průvodcem, absolvovat je lze na kole i pěšky. Mají zvýšit zájem turistů o nejatraktivnější střední Brdy, které tvoří více než polovinu plochy CHKO Brdy. Více»

Obavy z použití kompostu nabourává zajímavý pokus statku v Humpolci.

Na Vysočině se nachází 63 velkokapacitních kompostáren a 113 menších zařízení, které ročně zpracují méně než 150 tun biologického odpadu, jak vyplývá z informací krajského úřadu. Více»

Dávky na bydlení se zřejmě sníží.

Hrozí, že přibude bezdomovců. Více»

Všechny články a aktuality »»