Provozuje:
Juris Real Estate

Společnost SAZKA vstoupila mezi členy sdružení SOLUS.

Sdružení SOLUS přijalo mezi své členy společnost SAZKA a.s., která se stává se svou značkou SAZKAmobil devátým telekomunikačním operátorem ve Sdružení.

Společnost SAZKA vstoupila mezi členy sdružení SOLUS.

autor. JURIS REAL

Sdružení SOLUS přijalo mezi své členy společnost SAZKA a.s., která se stává se svou značkou SAZKAmobil devátým telekomunikačním operátorem ve Sdružení.

„Díky informacím z více ekonomických sektorů poskytuje sdružení SOLUS komplexní, a na trhu unikátní pohled na platební morálku klientů. Jsme proto velmi rádi, že jsme se mohli stát členem sdružení SOLUS, a že i my budeme moci svojí činností přispět k naplňování cílů sdružení, jako je například prevence předlužování klientů,“ Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu.

Ucelené informace z více ekonomických sektorů představují nejefektivnější zdroj informací o platební morálce klienta. Registry klientských informací, které obsahují informace z více ekonomických sektorů, proto vyzdvihují díky jejich funkčnosti a efektivitě ve svých studiích opakovaně například Světová banka či OECD.

Data o klientech, kteří nehradí řádně platby za čerpané služby telekomunikačních operátorů, jsou velmi užitečné pro členy z bankovního a nebankovního sektoru, a zejména u mladších klientů hrají nezastupitelnou roli při řízení rizika. Prvním smluvním závazkem k pravidelným měsíčním platbám bývají velmi často právě paušální poplatky u operátorů, v čase se k nim přidávají spotřebitelské úvěry nebo hypotéky. „Jsme rádi, že se sektor telekomunikačních operátorů v rámci členské základny sdružení SOLUS nadále rozšiřuje, a tím se stále zvyšuje naše přidaná hodnota pro zodpovědné řízení rizik u poskytovaných služeb,“ doplňuje Jan Stopka, tajemník sdružení SOLUS. SOLUS aktuálně sdružuje 46 společností, které se svou činností snaží omezovat další zadlužování klientů, kteří již své aktuální závazky nejsou schopni splácet. Společnosti poskytují své služby v 6 ekonomických sektorech: v sektoru nebankovních finančních institucí, bank, telekomunikačních operátorů, distributorů energií, stavební spořitelen, obchodních řetězců.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Ztráta bydlení 1 000 lidí stojí rozpočet 250 milionů Kč ročně.

Zjistila podrobná analýza. Více»

Německá hnědouhelná elektrárna Schkopau bude nově patřit EPH.

Společnost EP Power Europe (EPPE) z Energetického a průmyslového holdingu (EPH) podnikatele Daniela Křetínského se stane jediným vlastníkem německé hnědouhelné elektrárny Schkopau. Více»

Samsung zavřel svou továrnu na mobilní telefony v Jižní Koreji.

U jednoho ze zaměstnanců se totiž potvrdila nákaza novým typem koronaviru, kvůli čemuž firma zbytku pracovníků nařídila karanténu. Více»

Černým odběratelem elektřiny se může člověk stát i neúmyslně.

Jestliže nemáte v pořádku smlouvu o dodávkách energií, můžete se stát neúmyslně černým odběratelem. Více»

Činže v kolínských bytech se zvýší.

Platby za nájem se v městských bytech v Kolíně zvýší. Vedení města schválilo růst ceny za bydlení o výši inflace, tedy necelá tři procenta. Více»

Všechny články a aktuality »»