Provozuje:
Juris Real Estate

Slevová akce Black Friday připadá právě na dnešek.

Slevy potrvají déle.

Slevová akce Black Friday připadá právě na dnešek.

autor. JURIS REAL, ČTK

Slevy potrvají déle.

Tradiční slevová akce černý pátek neboli Black Friday, která se zrodila ve Spojených státech, připadá na dnešek. Většina obchodníků ale slevové akce pořádá prakticky celý listopad. Někteří prodejci se slevami počkali na dnešek, zlevněné zboží budou nabízet až do neděle, zjistila ČTK.

Společnost Shoptet, která je největším tuzemským poskytovatelem řešení pro tvorbu a správu internetových obchodů, předpokládá, že do letošního Black Friday se zapojí přes 550.000 českých zákazníků. Jejich útraty by měly oproti loňsku vzrůst o čtvrtinu a poprvé přesáhnout miliardu korun. Black Friday začíná dnes např. u prodejce nábytku Möbelix a bude pokračovat celý víkend, stejně jako v e-shopu iWant specializovaném na produkty značky Apple. Slevy už dříve spustily internetové obchody Alza.cz, Mall.cz nebo e-shop s kosmetikou Notino.

Se zlevněním zboží nečekal na dnešek ani e-shop se spodním prádlem Astratex. Připravil se přitom na zvýšení počtu zásilek až o 150 procent. "Již od října nabíráme brigádníky do našeho skladu v Náchodě a během Black Friday víkendu budou, stejně jako každý rok, vypomáhat v expedici zaměstnanci z kanceláří. Letošní novinkou je otevření výdejních okének v naší pobočce v Praze-Holešovicích i v Náchodě, které budou fungovat během celé vánoční sezony," uvedl marketingový ředitel firmy Karol Guláš. Nákupní rádce Heureka.cz upozorňuje, že reálné slevy na černý pátek dosahují v průměru 19 procent. Lidé by podle něj měli výhodnost nabídky kontrolovat u dalších prodejců. U některých e-shopů byly v minulých letech odhaleny i klamavé obchodní praktiky, kterými se zabývala Česká obchodní inspekce.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Restaurace na Vyšehradě a Šeberák obdržely pokutu.

Restaurace Rio"s na pražském Vyšehradě, kde se uskutečnila schůzka bývalého ministra zdravotnictví Romana Prymuly, předsedy poslanců ANO Jaroslava Faltýnka a dalších lidí, dostala od pražského magistrátu pokutu. Více»

Vodní plochy v Brně i přes mrazivé dny nebudou podle MP vhodné k bruslení.

Meteorologové na jižní Moravě očekávají o víkendu mrazivé noci s teplotou až minus deset stupňů Celsia. I když tak přírodní vodní plochy mohou lákat k bruslení, strážníci před vstupem na led v Brně varují. Více»

Do Nábytkové banky mohou lidé darovat nepotřebný nábytek.

Do Nábytkové banky Praha, kterou Praha zřídila v městské části Libuš prostřednictvím své organizace Centrum sociálních služeb Praha (CSSP), mohou zájemci dát nepotřebný, ale funkční nábytek, kterého se chtějí zbavit. Více»

Ústavní soud má vyhlásit nález, který může ovlivnit náhrady za nevydané pozemky.

ÚS chystá na středu příštího týdne vyhlášení nálezu, který může ovlivnit vyplácení finančních náhrad restituentům za nevydané pozemky. Více»

Vědci tvrdí, že v Indonésii je nejstarší jeskynní malba na světě.

Vědci se domnívají, že před třemi lety objevené vyobrazení divokého prasete z jeskyně v odlehlých místech indonéského ostrova Sulawesi je starý nejméně 45 500 let. Více»

Všechny články a aktuality »»