Provozuje:
Juris Real Estate

Revitalizace Drahelického sídliště má své pokračování.

Rada města odsouhlasila pokračování v projektové přípravě již čtvrté etapy. Město bude žádat o dotaci na středovou komunikaci sídliště ulice Jurije Gagarina.

Revitalizace Drahelického sídliště má své pokračování.

autor. JURIS REAL

Rada města odsouhlasila pokračování v projektové přípravě již čtvrté etapy. Město bude žádat o dotaci na středovou komunikaci sídliště ulice Jurije Gagarina.

Součástí právě probíhající generální opravy ulice Generála Antonína Sochora bude také kompletní rekonstrukce parkoviště před panelovým domem č. p. 2 079 a 2 080 při křižovatce s ulicí Karla Čapka. Stavba dále naváže přestavbou vnitřní komunikace paralelní s ulicí Generála Antonína Sochora.

Tato ulice se rozšíří a vzniknou nová místa pro stání osobních automobilů.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Další obce podaly žalobu v případu těžby u Moravského Písku.

Další obce spolu s Vodovody a kanalizacemi Hodonín podaly ke Krajskému soudu v Brně žalobu kvůli plánu na těžbu štěrkopísku u Moravského Písku. Více»

Vláda schválila pro ovocnáře vyšší kompenzace za loňské mrazy.

Vláda zvýšila kompenzace ovocnářům za loňské mrazy. Místo loni schválených 50 milionů korun tak dostanou 64 milionů korun. Toto zjištění vyplývá z informací na vládních internetových stránkách. Více»

Sucho na Ústecku a na severozápad od Prahy se prohlubuje.

Uvádí InterSucho. Více»

Na zateplování bytových domů je připravena další miliarda.

Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) navýšilo evropské dotace z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) na zateplování bytových domů o jednu miliardu korun na 5,5 miliardy. Žádosti mohou zájemci podávat do 29. listopadu. Více»

Mozaiky v istanbulském chrámu Hagia Sofia budou během modliteb zakryty.

Mozaiky a fresky v istanbulském chrámu Boží Moudrosti (Hagia Sofia) budou během muslimských modliteb zakryty závěsy či laserem, řekl novinářům v pondělí mluvčí turecké vládní strany Ömer Çelik. Více»

Všechny články a aktuality »»