Provozuje:
Juris Real Estate

Proslulá vila Radovana Krejčíře je znovu předmětem dražebního jednání.

Předešlé pokusy vilu prodat skončily zatím neúspěšně. Aktuální cena je bezmála 50 milionů.

Proslulá vila Radovana Krejčíře je znovu předmětem dražebního jednání.

autor. JURIS REAL

Předešlé pokusy vilu prodat skončily zatím neúspěšně. Aktuální cena je bezmála 50 milionů.

Cena nemovitosti s počtem neúspěšných pokusů o prodej klesá. V roce 2017 byla nejdražší stavbou v exekučním řízení, tedy byla naceněna na 97 milionů. Rodinný dům si nikdo nekoupil a další neúspěšná snaha vilu prodat proběhla minulý rok v září. Nyní je její vyvolávací cena 48 645 000 Kč. Případní zájemci o koupi musí složit dražební jistotu ve výši 15 milionů korun. Peníze z dražby mají být použity na Krejčířovy dluhy. Čtyřpatrový dům se dvěma bazény, vyhřívanými chodníky, třemi dvojgarážemi a akváriem pro žraloka přitom chátrá a na vratech jsou patrné stopy od pokusů o vniknutí. Součástí vnitřního vybavení vily byly třeba zlaté kohoutky. Nyní je vybydlená a vykradená. Původní cena vily činila přibližně 300 milionů korun.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Ceny realit rostly, nejvíce zdražily byty, nejméně pak pozemky.

Tržní ceny bytů, rodinných domů a pozemků v tuzemsku v prvním čtvrtletí meziročně dále rostly. Nejvíce zdražily byty, nejméně pozemky. Více»

Vraťte stromy na zemědělskou půdu, doporučuje zemědělcům expert.

Intenzivní průmyslové zemědělství neprospívá krajině, je třeba jej změnit, uvádí odborník z Fakulty tropického zemědělství České zemědělské univerzity (ČZU) v Praze Radim Kotrba. Více»

Výletníci mohou poprvé zamířit do Brd na komentované výlety.

Destinační agentura Brdy připravila na léto seriál 15 jednodenních komentovaných výletů do Brd s průvodcem, absolvovat je lze na kole i pěšky. Mají zvýšit zájem turistů o nejatraktivnější střední Brdy, které tvoří více než polovinu plochy CHKO Brdy. Více»

Obavy z použití kompostu nabourává zajímavý pokus statku v Humpolci.

Na Vysočině se nachází 63 velkokapacitních kompostáren a 113 menších zařízení, které ročně zpracují méně než 150 tun biologického odpadu, jak vyplývá z informací krajského úřadu. Více»

Dávky na bydlení se zřejmě sníží.

Hrozí, že přibude bezdomovců. Více»

Všechny články a aktuality »»