Provozuje:
Juris Real Estate

Proslulá vila Radovana Krejčíře je znovu předmětem dražebního jednání.

Předešlé pokusy vilu prodat skončily zatím neúspěšně. Aktuální cena je bezmála 50 milionů.

Proslulá vila Radovana Krejčíře je znovu předmětem dražebního jednání.

autor. JURIS REAL

Předešlé pokusy vilu prodat skončily zatím neúspěšně. Aktuální cena je bezmála 50 milionů.

Cena nemovitosti s počtem neúspěšných pokusů o prodej klesá. V roce 2017 byla nejdražší stavbou v exekučním řízení, tedy byla naceněna na 97 milionů. Rodinný dům si nikdo nekoupil a další neúspěšná snaha vilu prodat proběhla minulý rok v září. Nyní je její vyvolávací cena 48 645 000 Kč. Případní zájemci o koupi musí složit dražební jistotu ve výši 15 milionů korun. Peníze z dražby mají být použity na Krejčířovy dluhy. Čtyřpatrový dům se dvěma bazény, vyhřívanými chodníky, třemi dvojgarážemi a akváriem pro žraloka přitom chátrá a na vratech jsou patrné stopy od pokusů o vniknutí. Součástí vnitřního vybavení vily byly třeba zlaté kohoutky. Nyní je vybydlená a vykradená. Původní cena vily činila přibližně 300 milionů korun.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Lidovci hodlají zakázat prodej o všech svátcích.

Zákaz prodeje, který pro obchody nad 200 metrů čtverečních platí v ČR zatím jen pro vybrané svátky, chtějí lidovci rozšířit na všechny sváteční dny v roce. Příslušnou novelu zákona již vypracoval místopředseda jejich poslaneckého klubu Jiří Mihola. Více»

Staroměstskou tržnici zrekonstruují.

Metropole za 336 milionů korun opraví památkově chráněnou Staroměstskou tržnici. Radní schválili vypsání veřejné zakázky, kterou musí ještě posvětit zastupitelstvo. Více»

Uhlobaroni jdou prý po bytech.

Válka miliardářů Marka Čmejly, Jiřího Diviše a Radovana Vítka vstoupila do další fáze (pozn. jak sdělila dne 16. 3. 2018 E15). Ve hře se nyní nachází 12, 5 tisíce bytů v severních Čechách či v Moravskoslezském kraji a v Praze. Více»

Již popáté v řadě je Singapur nejdražším městem pro život.

Na druhé příčce je Curych a Paříž. Uvedla to britská analytická společnosti Economist Intelligence Unit (EIU), která hodnotila 160 míst ve 133 zemích. Více»

Naše metropole patří k nejrychleji zdražujícím místům na světě.

Nejdražším městem na světě je podle čerstvě sestaveného žebříčku týdeníku The Economist Singapur, následovaný Paříží a Curychem. Více»

Všechny články a aktuality »»