Provozuje:
Juris Real Estate

Předměty zločinců jsou k mání v centru hlavního města.

V samotném centru hlavního města se otevřel neobvyklý obchod. Provozuje ho ministerstvo vnitra a prodává v něm věci, které policie zabavila gangsterům.

Předměty zločinců jsou k mání v centru hlavního města.

autor. JURIS REAL

V samotném centru hlavního města se otevřel neobvyklý obchod. Provozuje ho ministerstvo vnitra a prodává v něm věci, které policie zabavila gangsterům.

V nabídce se nachází především elektronika. Zájemci se tak mohou stát vlastníky mobilních telefonů, počítačů, televizí, notebooků a nebo hodinek, které předtím používali zločinci. Stísněné prostory obchodu leží vedle jednoho ze sídel Národní centrály proti organizovanému zločinu v ulici Na Perštýně. Zatím bude sloužit spíše jako výdejna. Občané si tam mohou zboží prohlédnout. V případě zájmu ho však musí nejdříve vydražit na aukčním portálu a přes internet zaplatit.

V obchodě totiž zatím neexistují platební terminály. To by se ale brzy mělo změnit a lidé by mohli zboží nakoupit přímo na místě. "Se zavedením terminálu počítáme v nejbližší době," sdělil ředitel odboru správy a majetku ministerstva vnitra Miroslav Konopecký.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

V Brně se slavilo už 90 let od prvního závodu na Masarykově okruhu.

Na trati starého Masarykova okruhu vyvrcholily oslavy 90. výročí prvního závodu automobilů na legendárním závodišti v západní části moravské metropole. Více»

Projednávání stavebního zákona je podle obcí v rozporu s legislativou.

Postup projednávání nového stavebního zákona je v rozporu s legislativními pravidly vlády. Návrh zákona neprošel řádným schvalovacím procesem, poněvadž nebyl projednán s povinnými připomínkovými místy. Více»

Poslanecká sněmovna projedná zrychlení přípravy výstavby dálnic.

Sněmovna rozhodne tento týden o podobě vládní předlohy ke zrychlení přípravy výstavby dálnic a další infrastruktury, kterou poslancům vrátili senátoři. Více»

V České republice má na silnicích nižších tříd 2 862 mostů nevyhovující stav.

V ČR se od roku 2004 skoro zdvojnásobil počet mostů ve špatném až havarijním stavu na silnicích II. a III. třídy. Je jich 2.862 z celkových 12.596. Více»

Ve velkých obchodech občané zítra nenakoupí.

Prodejny nad 200 m2 musejí v pondělní svátek svatého Václava zůstat podle zákona zavřené. Lidé tak nenakoupí v hypermarketech, supermarketech nebo velkých drogeriích. V provozu nebudou ani některá nákupní centra, zjistila ČTK. Více»

Všechny články a aktuality »»