Provozuje:
Juris Real Estate

Nově stavěné byty jsou menší.

Stavební dispozice nově stavěných bytů se rychle mění.

Nově stavěné byty jsou menší.

autor. JURIS REAL

Stavební dispozice nově stavěných bytů se rychle mění.

Za posledních 10 let se zmenšila průměrná rozloha jednotlivých pokojů z 18 m2 jen na 12 m2. Zatímco před vypuknutím světové hospodářské krize se běžně prodávaly byty o rozloze 65 m2 v uspořádání 2+Kk, dnes do této výměry požadují zákazníci umístit jeden pokoj navíc. V nových developerských projektech levných "startovacích" bytů se tak stále více objevují jednotky 3+Kk s rozlohou pod 70 m2. Také byty 2+Kk se dále zmenšují. Nejžádanější jsou nyní ty s rozlohou kolem 40 m2 za ceny 1, 5 až 1, 7 mil. Kč vč. DPH. Kupující v segmentu nejlevnějšího bydlení stále více šetří i na garážích a klientských změnách.

Segment nejlevnějšího bydlení přesto zůstává na dlouhodobém vzestupu.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Poskytovatelé Airbnb budou mít povinnost s úřady sdílet informace.

Poskytovatelé služby ubytování v soukromí, jako je např. Airbnb, budou povinni sdílet s českými úřady informace o uzavřených smlouvách. Více»

EK ČR varuje veřejnost před neustále se opakujícími podvodnými aktivitami.

Na základě neustále se opakujících a obměňujících podvodných aktivit přistupuje Exekutorská komora České republiky k vydání tohoto všeobecného varování pro širokou veřejnost. Více»

Dejte si pozor na falešné exekuční nálepky!

Bohužel i v době vyhlášeného nouzového stavu je Exekutorská komora ČR nucena veřejnost informovat o dalších podvodných aktivitách. Více»

Majitelé bytů, kteří je chtějí pronajímat v AirBnb, musí dodržet správní postup.

Celý článek si můžete přečíst na: https://advokatnidenik.cz/2020/04/04/majitele-bytu-kteri-je-chteji-kratkodobe-pronajimat-musi-dodrzet-spravni-postup/. Více»

ČSOB nově umožní odklad splátek jistiny u hypoték a úvěrů až na rok!

Klienti skupiny ČSOB mohou od 31. března požádat o odklad splátek hypoték a úvěrů ze stavebního spoření. Vybrat si mohou ze dvou způsobů: buď odklad splátek jistiny těchto úvěrů na dobu 6 až 12 měsíců, nebo tříměsíční odklad celé výše splátek. Více»

Všechny články a aktuality »»