Provozuje:
Juris Real Estate

Na Prostějovsku se pokusil nájemce zabít sekáčkem vlastníka činžovního domu.

V Bedihošti na Prostějovsku napadl devětadvacetiletý nájemce sekáčkem na maso vlastníka bytu, uvedla policie. Způsobil mu těžká zranění, včetně mnohačetných zranění hlavy.

Na Prostějovsku se pokusil nájemce zabít sekáčkem vlastníka činžovního domu.

autor. JURIS REAL (Zdroj: JURIS REAL)

V Bedihošti na Prostějovsku napadl devětadvacetiletý nájemce sekáčkem na maso vlastníka bytu, uvedla policie. Způsobil mu těžká zranění, včetně mnohačetných zranění hlavy.

Policisté podezřelého v krátké době dopadli a obvinili z pokusu vraždy. Skončil ve vazbě, kam ho poslal prostějovský soud, sdělil ČTK krajský policejní mluvčí Libor Hejtman. V Olomouckém kraji jde letos o první pokus vraždy.

Incident se stal v sobotu, policisté o něm informovali dnes. Nájemce na devětašedesátiletého vlastníka bytu zaútočil časně ráno.

"Pachatel při útoku použil sekáček na maso, kterým poškozenému způsobil mnohačetná zranění hlavy a horních končetin bezprostředně ohrožující jeho život," konstatoval policejní mluvčí.

Agresor po útoku z domu utekl, policisty ho vypátrali a zadrželi."
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Soudní exekutoři odmítají vymáhání soudních poplatků celníky.

Podle Benešové přijdou o byznys. Více»

Na Staroměstském náměstí odstartovala stavba repliky mariánského sloupu.

V centru Prahy na Staroměstském náměstí začala stavba repliky mariánského sloupu. Její autor Petr Váňa novinářům na místě řekl, že staveniště o rozměrech 7,5 krát 7,5 metru bylo ohrazeno a předáno stavební firmě. Více»

Vydavatelství Mladá fronta je v úpadku.

Rozhodl soud. Více»

Mladá Britka vyhrála dům, který nikdo nechtěl.

Mladá Britka vyhrála na den svatého Valentýna dům na los za dvě libry (asi 60 korun). Cena venkovské usedlosti ze 17. století v hrabství Shropshire se odhaduje na 545 tisíc liber (asi 16, 3 milionu korun). Více»

Situace v povodí Moravy je kvůli vysokému srážkovému deficitu vážná.

Nízké jsou především zásoby vody ve sněhu. Státní podnik i kvůli tomu letos poprvé svolal pracovní skupinu s názvem Sucho. Požádal také o povolení snížit odtok z vodních nádrží Vranov a Vír a varoval před možným vysycháním toků. Více»

Všechny články a aktuality »»