Provozuje:
Juris Real Estate

Na Prostějovsku se pokusil nájemce zabít sekáčkem vlastníka činžovního domu.

V Bedihošti na Prostějovsku napadl devětadvacetiletý nájemce sekáčkem na maso vlastníka bytu, uvedla policie. Způsobil mu těžká zranění, včetně mnohačetných zranění hlavy.

Na Prostějovsku se pokusil nájemce zabít sekáčkem vlastníka činžovního domu.

autor. JURIS REAL (Zdroj: JURIS REAL)

V Bedihošti na Prostějovsku napadl devětadvacetiletý nájemce sekáčkem na maso vlastníka bytu, uvedla policie. Způsobil mu těžká zranění, včetně mnohačetných zranění hlavy.

Policisté podezřelého v krátké době dopadli a obvinili z pokusu vraždy. Skončil ve vazbě, kam ho poslal prostějovský soud, sdělil ČTK krajský policejní mluvčí Libor Hejtman. V Olomouckém kraji jde letos o první pokus vraždy.

Incident se stal v sobotu, policisté o něm informovali dnes. Nájemce na devětašedesátiletého vlastníka bytu zaútočil časně ráno.

"Pachatel při útoku použil sekáček na maso, kterým poškozenému způsobil mnohačetná zranění hlavy a horních končetin bezprostředně ohrožující jeho život," konstatoval policejní mluvčí.

Agresor po útoku z domu utekl, policisty ho vypátrali a zadrželi."
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Poslanecká sněmovna potvrdila zákon zrychlující přípravu stavby dálnic.

Sněmovna stvrdila svoji verzi vládní novely tzv. liniového zákona, která má urychlit přípravu výstavby dálnic a další infrastruktury. Více»

CZGBC požaduje legislativní změny, které podpoří šetrné budovy.

Vláda by měla přijmout legislativní změny, které podpoří výstavbu energeticky šetrných budov. Tato výstavba se stane motorem opětovného nastartování ekonomiky ze současné krize. Více»

Vhodné podmínky k uložení jaderného odpadu existuje na polovině území Německa.

Geologicky vhodné podmínky pro trvalé uložení jaderného odpadu jsou v Německu na 54 procentech území včetně rozsáhlých oblastí u hranic s Českou republikou. Více»

Včera začala rekonstrukce Barrandovského mostu v Praze.

Pražská Technická správa komunikací (TSK) začala s rekonstrukcí Barrandovského mostu, která potrvá do roku 2025. Její první část se bude odehrávat pod mostem, potrvá více než rok a bude znamenat zúžení Modřanské ulice do jednoho pruhu. Více»

Stavební spoření má letos výtečně našlápnuto.

A to krizi navzdory. Více»

Všechny články a aktuality »»