Provozuje:
Juris Real Estate

Na Praze 10 bude prodej vil probíhat jinak.

MČ Praha 10 upravila podmínky pro prodej domů se šesti a méně byty.

Na Praze 10 bude prodej vil probíhat jinak.

autor. JURIS REAL

MČ Praha 10 upravila podmínky pro prodej domů se šesti a méně byty.

Protože se jich chce radnice zbavit, vymyslela kompromisní řešení pro nájemce domů, kde se na koupi neshodli. Privatizace se nově nemusí zúčastnit všichni nájemci domů, většina ale musí mít souhlas toho, kdo nechce privatizovat.

Přímým prodejem chce městská část prodat domy za odhadní ceny od 4, 4 do 16 milionů korun. Dosud prodávala jen neobydlené viladomy nebo vily, kde je nájemci užívána méně než polovina bytů.

Prodejem 17 rodinných domů plánuje radnice "desítky" získat asi 185 milionů, které hodlá věnovat na přestavbu městského penzionu Malešice na dům s malometrážními byty.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Lidovci hodlají zakázat prodej o všech svátcích.

Zákaz prodeje, který pro obchody nad 200 metrů čtverečních platí v ČR zatím jen pro vybrané svátky, chtějí lidovci rozšířit na všechny sváteční dny v roce. Příslušnou novelu zákona již vypracoval místopředseda jejich poslaneckého klubu Jiří Mihola. Více»

Staroměstskou tržnici zrekonstruují.

Metropole za 336 milionů korun opraví památkově chráněnou Staroměstskou tržnici. Radní schválili vypsání veřejné zakázky, kterou musí ještě posvětit zastupitelstvo. Více»

Uhlobaroni jdou prý po bytech.

Válka miliardářů Marka Čmejly, Jiřího Diviše a Radovana Vítka vstoupila do další fáze (pozn. jak sdělila dne 16. 3. 2018 E15). Ve hře se nyní nachází 12, 5 tisíce bytů v severních Čechách či v Moravskoslezském kraji a v Praze. Více»

Již popáté v řadě je Singapur nejdražším městem pro život.

Na druhé příčce je Curych a Paříž. Uvedla to britská analytická společnosti Economist Intelligence Unit (EIU), která hodnotila 160 míst ve 133 zemích. Více»

Naše metropole patří k nejrychleji zdražujícím místům na světě.

Nejdražším městem na světě je podle čerstvě sestaveného žebříčku týdeníku The Economist Singapur, následovaný Paříží a Curychem. Více»

Všechny články a aktuality »»