Provozuje:
Juris Real Estate

Na Praze 10 bude prodej vil probíhat jinak.

MČ Praha 10 upravila podmínky pro prodej domů se šesti a méně byty.

Na Praze 10 bude prodej vil probíhat jinak.

autor. JURIS REAL

MČ Praha 10 upravila podmínky pro prodej domů se šesti a méně byty.

Protože se jich chce radnice zbavit, vymyslela kompromisní řešení pro nájemce domů, kde se na koupi neshodli. Privatizace se nově nemusí zúčastnit všichni nájemci domů, většina ale musí mít souhlas toho, kdo nechce privatizovat.

Přímým prodejem chce městská část prodat domy za odhadní ceny od 4, 4 do 16 milionů korun. Dosud prodávala jen neobydlené viladomy nebo vily, kde je nájemci užívána méně než polovina bytů.

Prodejem 17 rodinných domů plánuje radnice "desítky" získat asi 185 milionů, které hodlá věnovat na přestavbu městského penzionu Malešice na dům s malometrážními byty.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Ceny realit rostly, nejvíce zdražily byty, nejméně pak pozemky.

Tržní ceny bytů, rodinných domů a pozemků v tuzemsku v prvním čtvrtletí meziročně dále rostly. Nejvíce zdražily byty, nejméně pozemky. Více»

Vraťte stromy na zemědělskou půdu, doporučuje zemědělcům expert.

Intenzivní průmyslové zemědělství neprospívá krajině, je třeba jej změnit, uvádí odborník z Fakulty tropického zemědělství České zemědělské univerzity (ČZU) v Praze Radim Kotrba. Více»

Výletníci mohou poprvé zamířit do Brd na komentované výlety.

Destinační agentura Brdy připravila na léto seriál 15 jednodenních komentovaných výletů do Brd s průvodcem, absolvovat je lze na kole i pěšky. Mají zvýšit zájem turistů o nejatraktivnější střední Brdy, které tvoří více než polovinu plochy CHKO Brdy. Více»

Obavy z použití kompostu nabourává zajímavý pokus statku v Humpolci.

Na Vysočině se nachází 63 velkokapacitních kompostáren a 113 menších zařízení, které ročně zpracují méně než 150 tun biologického odpadu, jak vyplývá z informací krajského úřadu. Více»

Dávky na bydlení se zřejmě sníží.

Hrozí, že přibude bezdomovců. Více»

Všechny články a aktuality »»