Provozuje:
Juris Real Estate

Mělnická větev rodu Lobkowiczů se staví proti plánu vlády prodat palác Německu.

S plánovaným záměrem vlády České republiky prodat Lobkovický palác na pražské Malé Straně Německu opakovaně vyjádřil nesouhlas Jiří Lobkowicz z mělnické větve Lobkowiczů.

Mělnická větev rodu Lobkowiczů se staví proti plánu vlády prodat palác Německu.

autor. JURIS REAL

S plánovaným záměrem vlády České republiky prodat Lobkovický palác na pražské Malé Straně Německu opakovaně vyjádřil nesouhlas Jiří Lobkowicz z mělnické větve Lobkowiczů.

S ohledem na historii budovy je podle jeho názoru nepřijatelné, aby vláda ČR ze zjevných ekonomických pohnutek vydávala cizímu státu do vlastnictví jednu z nejzářivějších architektonických památek vrcholného baroka.

O prodeji paláce jedná česká strana s tou německou. Německá strana si objekt pro velvyslanectví pronajímá. Německo objekt plánuje vlastnit, protože se tam děly události spojené se znovusjednocením Německa.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Zájem o Novou zelenou úsporám je velký.

Zájem o peníze z programu Nová zelená úsporám je v posledních měsících navzdory opatřením proti šíření koronaviru vyšší než v loňském roce. Na on-line konferenci to sdělil náměstek ministra životního prostředí Jan Kříž. Konkrétní čísla však neuvedl. Více»

Započala stavba dřevěných konstrukcí repliky kostela v Gutech.

Obvodové stěny by měly být z připravených kmenů hotovy za několik týdnů, posléze se tesaři pustí do šindelové střechy. ČTK to sdělil vedoucí stavebního odboru ostravsko-opavského biskupství Václav Kotásek. Více»

Novým vlastníkem innogy se stane maďarská MVM Group.

Novým vlastníkem energetické skupiny innogy v České republice bude maďarská společnost MVM Group. Firmu odkoupí od německé E.ON. SE. Cenu transakce firmy neuveřejnily. Více»

Na Leopoldovu kašnu na Hradě se vrátil orel Sv. říše římské.

Na vrchol Leopoldovy kašny na druhém nádvoří Pražského hradu se vrátil orel Svaté říše římské doplněný znakem Českého království. Má připomínat, že Pražský hrad býval centrem Svaté říše římské. Kopie vznikala v letech 2019 a 2020. Více»

Hlavní město poskytne byty postiženým lidem.

Jedenáct městských bytů v metropoli poskytne hlavní město klientům se zdravotním postižením z Domova Svojšice. Více»

Všechny články a aktuality »»