Provozuje:
Juris Real Estate

Ještě jednou k americké hypoteční krizi

Americká hypoteční krize se v Česku nekoná, roste prodej nemovitostí.

Ještě jednou k americké hypoteční krizi

autor. JURIS REAL

Americká hypoteční krize se v Česku nekoná, roste prodej nemovitostí.Dnes Hospodářské noviny otiskly ve svém článku "Bytů bude dost, stačí mít peníze" zprávu, "že světem cloumá hypoteční krize, ale v Česku se stavební boom zrychluje. Jen v Praze se letos začaly stavět projekty za 160 miliard korun. Vznikne v nich téměř 28 tisíc nových bytů a developeři jednoznačně sázejí na to, že ceny porostou." (zdroj: Bytů bude dost, stačí mít peníze, Hospodářské noviny, 2008, č. 70 - citováno dne 9. dubna 2008)

I z toho je podle našeho názoru patrné, že finančně-analytické prognózy realitní kanceláře JURIS REAL se v souvislosti s americkou hypoteční krizí, hypotečním trhem v České republice a rostoucím prodejem bytů naplňují (viz tak články z 18. března 2008 - Roste prodej bytů i jejich ceny a z 31.března 2008 - Příčiny, průběh americké hypoteční krize a její důsledky pro Českou republiku).
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru