Provozuje:
Juris Real Estate

Hotely v Krkonoších zavírají.

Zimní sezona bohužel skončila.

Hotely v Krkonoších zavírají.

autor. JURIS REAL (Zdroj: ČTK)

Zimní sezona bohužel skončila.

Po vlekařích končí v Krkonoších kvůli koronaviru předčasně letošní zimní sezonu i hotely. Lyžařské areály po nařízení vlády ukončily provoz v pátek. Zavřít musely i restaurace, infocentra, půjčovny, welness centra, bazény a další horské atrakce. "Vše je zavřené, turisté odjíždějí a noví i kvůli uzavření hranic nepřijedou. Ztráty budou obrovské," řekl ČTK k situaci v největším krkonošském středisku Špindlerův Mlýn vlastník ubytovacího portálu spindleruv-mlyn.com Martin Jandura. Hoteliéři i skiareál se podle něj postavili k situaci zodpovědně a na první místo postavili zdraví lidí.

Špindlerovští hoteliéři podle Jandury mínili, že by letošní sezona mohla skončit v průběhu dubna, protože skiareál plánoval udržení provozu až do Velikonoc. Po krátké pauze měly hotely opět začít otevírat v květnu.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Prodejny domácích potřeb s ochrannými prostředky nebudou už uzavřeny.

Prodejny domácích potřeb, které budou nabízet ochranné prostředky, budou moci být od čtvrtka 06:00 hod. otevřené. Schválila to dnes vláda, řekl na tiskové konferenci po jejím dnešním jednání ministr dopravy a průmyslu Karel Havlíček (za ANO). Více»

Mrazy poničily ovocnářům meruňky.

Silné mrazy, které ČR zasáhly tento a minulý týden, zcela zničily letošní úrodu meruněk. Škody se dle předsedy Ovocnářské unie ČR Martina Ludvíka budou pohybovat na úrovni 50 mil. až 80 mil. korun, což je hodnota sklizně meruněk v normálním roce. Více»

Generali odkoupila od PSN obchodní dům Kotva v centru metropole.

Společnost Generali Real Estate koupila od PSN obchodní dům Kotva v centru Prahy. Generali to dnes sdělila ČTK. Cenu ani jedna strana neuvedla. Podle informací ČTK se pohybuje kolem čtyř miliard korun Více»

Vláda schválila novelu realitního zákona.

Prodloužila dobu k prokázání odbornosti. Více»

Škoda Auto znovu prodloužila odstávku výroby.

A to zatím do 20. dubna. Více»

Všechny články a aktuality »»