Provozuje:
Juris Real Estate

Golf v Klánovicích skončil.

Za areál s někdejším golfovým hřištěm v blízkosti metropole požaduje vlastník přes osmdesát milionů korun.

Golf v Klánovicích skončil.

autor. JURIS REAL

Za areál s někdejším golfovým hřištěm v blízkosti metropole požaduje vlastník přes osmdesát milionů korun.

Podnikatel Miloš Drbal se rozhodl udělat tlustou čáru za neúspěšným projektem rozsáhlého golfového hřiště v Praze-Klánovicích. Se svými společníky z firmy Forest Golf Resort Praha nabízí vilu s bývalou golfovou klubovnou a přilehlými pozemky k prodeji.

Záměr na rozšíření klánovického golfu definitivně ztroskotal v roce 2013 po rozhodnutí zastupitelstva hlavního města, kterému předcházely protesty klánovických obyvatel.

"Je to smutný příběh. Místo aby se všichni postavili za jedno z prvních golfových hřišť v České republice, naskakovali jen na to, co říkali aktivisté. Je to pro nás už uzavřená kapitola," sdělila spolumajitelka Golf Resortu Praha Monika Bažantová.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Vlastníky Rustonky se stanou Jihokorejci.

Developer J&T Real Estate se rozhodl prodat kancelářský areál Rustonka v Praze 8 konsorciu jihokorejských investičních fondů v čele se společnostmi Hana Financial Investment a Hana Alternative Asset Management. Více»

Jeden stavební úřad v metropoli zřejmě nevznikne.

Pro nesoulad s plánovaným stavebním zákonem a možným korupčním rizikům se kabinet Ano a ČSSD postaví patrně negativně k novele Petra Dolínka (ČSSD). Více»

Osvobození od daně z nabytí nemovitostí by se měla rozšířit.

Poslanecká sněmovna schválila novelu, která rozšíří osvobození od daně v případě prvního nabytí nemovitých věcí i na bytové jednotky v rodinných domech. Více»

Další hypoteční banka zlevňuje hypotéky.

Wüstenrot hypoteční banka snížila úrokovou sazbu hypotečních úvěrů s fixací na sedm let o 0,2 procentního bodu na 2,88 procenta. Stejnou sazbu tak aktuálně dostanou klienti Wüstenrot u hypoték s fixací na tři, pět i sedm let. Více»

Stát by mohl nabízet za pozemky pro rezervu půdy tržní ceny.

Stát by mohl nabízet tržní cenu za pozemky, které bude chtít odkoupit kvůli udržení státní půdní rezervy. Počítá s tím novela zákona o Státním pozemkovém úřadu (SPÚ), kterou v prvním čtení podpořila Sněmovna. Více»

Všechny články a aktuality »»