Provozuje:
Juris Real Estate

Golf v Klánovicích skončil.

Za areál s někdejším golfovým hřištěm v blízkosti metropole požaduje vlastník přes osmdesát milionů korun.

Golf v Klánovicích skončil.

autor. JURIS REAL

Za areál s někdejším golfovým hřištěm v blízkosti metropole požaduje vlastník přes osmdesát milionů korun.

Podnikatel Miloš Drbal se rozhodl udělat tlustou čáru za neúspěšným projektem rozsáhlého golfového hřiště v Praze-Klánovicích. Se svými společníky z firmy Forest Golf Resort Praha nabízí vilu s bývalou golfovou klubovnou a přilehlými pozemky k prodeji.

Záměr na rozšíření klánovického golfu definitivně ztroskotal v roce 2013 po rozhodnutí zastupitelstva hlavního města, kterému předcházely protesty klánovických obyvatel.

"Je to smutný příběh. Místo aby se všichni postavili za jedno z prvních golfových hřišť v České republice, naskakovali jen na to, co říkali aktivisté. Je to pro nás už uzavřená kapitola," sdělila spolumajitelka Golf Resortu Praha Monika Bažantová.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Nákup investičního bytu neodkládejte, radí experti.

Přestože jsou ceny rezidenčních nemovitostí vysoké, realitní makléři doporučují nákup investičního bytu neodkládat. Ceny totiž v zajímavých lokalitách klesat nebudou a nájemné bude i nadále zdražovat. Více»

Češi se kvůli vánočním svátkům zadlužují čím dál tím více.

Do Vánoc zbývá ještě šest týdnů, i tak už si lidé půjčují na tyto svátky více než loni. Roste jak zájem o půjčky na Vánoce, tak i průměrná půjčená částka. Údaje vyplývají z ankety mezi nebankovními poskytovatelů úvěrů, které provedl deník E15. Více»

Vánoční stromečky se začnou u obchodních řetězců prodávat příští týden.

Prodeje vánočních stromků před obchodními řetězci by měly odstartovat příští týden, např. Mountfield je začne nabízet od příštího čtvrtku, před obchody Kaufland se objeví "zase" od soboty. Více»

Barokní Veleslavín se dražit nebude.

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových zrušil dražbu barokního zámku na pražském Veleslavíně. Ministerstvo kultury revokovalo svůj souhlas, který je podle zákona k vyhlášení dražby nezbytný. Více»

Památkáři odmítli zrušit ochranu železničního mostu na pražské Výtoni.

Čeká se proto na správní rozhodnutí ministerstva. Více»

Všechny články a aktuality »»