Provozuje:
Juris Real Estate

Do aukce v Praze 10 půjdou vily bez lidí.

Členové zastupitelstva Prahy 10 potvrdili zvrat v prodeji vil s šesti a méně byty, tzv. viladomů, v elektronických aukcích.

Do aukce v Praze 10 půjdou vily bez lidí.

autor. JURIS REAL

Členové zastupitelstva Prahy 10 potvrdili zvrat v prodeji vil s šesti a méně byty, tzv. viladomů, v elektronických aukcích.

Po čtvrthodinovém výpadku elektřiny schválili nové zásady, podle nichž se vily budou prodávat elektronickou aukcí jen v případě, že je obydlena méně než polovina bytů. Jinak si je mohou koupit jejich dlouholetí obyvatelé, pokud se mezi sebou shodnou.

Jedná se o ústupek sdružení Spokojené bydlení, které napadalo prodej vil i s nájemci. Ti podle původního plánu mohli buď o svůj dům soutěžit v aukci, anebo ho získat tím, že dorovnají nejvyšší nabídku.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Ceny realit rostly, nejvíce zdražily byty, nejméně pak pozemky.

Tržní ceny bytů, rodinných domů a pozemků v tuzemsku v prvním čtvrtletí meziročně dále rostly. Nejvíce zdražily byty, nejméně pozemky. Více»

Vraťte stromy na zemědělskou půdu, doporučuje zemědělcům expert.

Intenzivní průmyslové zemědělství neprospívá krajině, je třeba jej změnit, uvádí odborník z Fakulty tropického zemědělství České zemědělské univerzity (ČZU) v Praze Radim Kotrba. Více»

Výletníci mohou poprvé zamířit do Brd na komentované výlety.

Destinační agentura Brdy připravila na léto seriál 15 jednodenních komentovaných výletů do Brd s průvodcem, absolvovat je lze na kole i pěšky. Mají zvýšit zájem turistů o nejatraktivnější střední Brdy, které tvoří více než polovinu plochy CHKO Brdy. Více»

Obavy z použití kompostu nabourává zajímavý pokus statku v Humpolci.

Na Vysočině se nachází 63 velkokapacitních kompostáren a 113 menších zařízení, které ročně zpracují méně než 150 tun biologického odpadu, jak vyplývá z informací krajského úřadu. Více»

Dávky na bydlení se zřejmě sníží.

Hrozí, že přibude bezdomovců. Více»

Všechny články a aktuality »»