Provozuje:
Juris Real Estate

Do aukce v Praze 10 půjdou vily bez lidí.

Členové zastupitelstva Prahy 10 potvrdili zvrat v prodeji vil s šesti a méně byty, tzv. viladomů, v elektronických aukcích.

Do aukce v Praze 10 půjdou vily bez lidí.

autor. JURIS REAL

Členové zastupitelstva Prahy 10 potvrdili zvrat v prodeji vil s šesti a méně byty, tzv. viladomů, v elektronických aukcích.

Po čtvrthodinovém výpadku elektřiny schválili nové zásady, podle nichž se vily budou prodávat elektronickou aukcí jen v případě, že je obydlena méně než polovina bytů. Jinak si je mohou koupit jejich dlouholetí obyvatelé, pokud se mezi sebou shodnou.

Jedná se o ústupek sdružení Spokojené bydlení, které napadalo prodej vil i s nájemci. Ti podle původního plánu mohli buď o svůj dům soutěžit v aukci, anebo ho získat tím, že dorovnají nejvyšší nabídku.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Metropole se hodlá podnikem k metru D zabývat znovu od počátku.

Nové vedení Prahy se nebrání spolupráci s privátním sektorem při rozvoji okolí stanic plánované linky metra D, na projekt předchozí rady o spolupráci se společností Penta nicméně navazovat nehodlá. Více»

Stát vydává podle Nejvyššího kontrolního úřadu na bydlení miliardy.

Jejich využití ale přitom nesleduje. Více»

Nejdelším tunelem v tuzemsku již jezdí vlaky s pasažéry oběma tubusy.

Vlaky s cestujícími začaly jezdit i severním tubusem nejdelšího tunelu v České republice u Ejpovic u Plzně. Více»

Lichtenštejnové zaslali českému státu předžalobní upomínky.

Právní zástupci Nadace knížete z Lichtenštejna začali rozesílat českým státním institucím a státním podnikům předžalobní výzvy požadující vydání imobilií, které stát podle knížecí rodiny ilegálně zabavil na základě Benešových dekretů po roce 1945. Více»

Díky sporu o výkup pozemku nemůže zatím ŘSD dostavět D3 u Ševětína.

Ředitelství silnic a dálnic nemůže dokončit úsek dálnice D3 Ševětín - Borek. Vlastník jednoho pozemku se poslední den lhůty odvolal proti rozhodnutí o vyvlastnění. Více»

Všechny články a aktuality »»