Provozuje:
Juris Real Estate

Do aukce v Praze 10 půjdou vily bez lidí.

Členové zastupitelstva Prahy 10 potvrdili zvrat v prodeji vil s šesti a méně byty, tzv. viladomů, v elektronických aukcích.

Do aukce v Praze 10 půjdou vily bez lidí.

autor. JURIS REAL

Členové zastupitelstva Prahy 10 potvrdili zvrat v prodeji vil s šesti a méně byty, tzv. viladomů, v elektronických aukcích.

Po čtvrthodinovém výpadku elektřiny schválili nové zásady, podle nichž se vily budou prodávat elektronickou aukcí jen v případě, že je obydlena méně než polovina bytů. Jinak si je mohou koupit jejich dlouholetí obyvatelé, pokud se mezi sebou shodnou.

Jedná se o ústupek sdružení Spokojené bydlení, které napadalo prodej vil i s nájemci. Ti podle původního plánu mohli buď o svůj dům soutěžit v aukci, anebo ho získat tím, že dorovnají nejvyšší nabídku.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Fasádu kina v Nové Pace vytvořil architekt Vávra v bruselském stylu.

Kino v Nové Pace na Jičínsku má novou originální fasádu, kterou navrhl známý architekt David Vávra. Zvolený retro design odkazuje na úspěšný bruselský styl šedesátých let, kdy objekt kina vznikl, sdělil ČTK vlastník kina David Horáček. Více»

Experti z ČVUT zkoumají stav pražského Hlávkova mostu.

Odborníci z Kloknerova ústavu ČVUT osadili na pražský Hlávkův most čidla zaznamenávající jeho pohyb, odebírají vzorky betonu a provádějí akustická měření. Více»

ČNB by do konce letošního roku mohla ještě dvakrát zvýšit své úrokové sazby.

V rozhovoru pro agenturu Reuters to sdělil guvernér České národní banky (ČNB) Jiří Rusnok. Bankovní rada ČNB počátkem srpna zvýšila základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na 1,25 procenta. Více»

Zemědělcům chybí kvůli letošnímu suchu krmivo pro dobytek.

Sena je nedostatek, první seč byla o pětinu nižší a pak tráva skoro přestala růst. Zemědělci výpadek sena nahrazují slámou, ale i té je málo. Cena sena se letos zvýšila až čtyřnásobně. Více»

Z domova důchodců se stanou byty pro hipstery.

Desítky milionů korun investuje miliardář Václav Skala do oprav někdejšího domu pro seniory na Praze 5. Více»

Všechny články a aktuality »»