Provozuje:
Juris Real Estate

Do aukce v Praze 10 půjdou vily bez lidí.

Členové zastupitelstva Prahy 10 potvrdili zvrat v prodeji vil s šesti a méně byty, tzv. viladomů, v elektronických aukcích.

Do aukce v Praze 10 půjdou vily bez lidí.

autor. JURIS REAL

Členové zastupitelstva Prahy 10 potvrdili zvrat v prodeji vil s šesti a méně byty, tzv. viladomů, v elektronických aukcích.

Po čtvrthodinovém výpadku elektřiny schválili nové zásady, podle nichž se vily budou prodávat elektronickou aukcí jen v případě, že je obydlena méně než polovina bytů. Jinak si je mohou koupit jejich dlouholetí obyvatelé, pokud se mezi sebou shodnou.

Jedná se o ústupek sdružení Spokojené bydlení, které napadalo prodej vil i s nájemci. Ti podle původního plánu mohli buď o svůj dům soutěžit v aukci, anebo ho získat tím, že dorovnají nejvyšší nabídku.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Lidovci hodlají zakázat prodej o všech svátcích.

Zákaz prodeje, který pro obchody nad 200 metrů čtverečních platí v ČR zatím jen pro vybrané svátky, chtějí lidovci rozšířit na všechny sváteční dny v roce. Příslušnou novelu zákona již vypracoval místopředseda jejich poslaneckého klubu Jiří Mihola. Více»

Staroměstskou tržnici zrekonstruují.

Metropole za 336 milionů korun opraví památkově chráněnou Staroměstskou tržnici. Radní schválili vypsání veřejné zakázky, kterou musí ještě posvětit zastupitelstvo. Více»

Uhlobaroni jdou prý po bytech.

Válka miliardářů Marka Čmejly, Jiřího Diviše a Radovana Vítka vstoupila do další fáze (pozn. jak sdělila dne 16. 3. 2018 E15). Ve hře se nyní nachází 12, 5 tisíce bytů v severních Čechách či v Moravskoslezském kraji a v Praze. Více»

Již popáté v řadě je Singapur nejdražším městem pro život.

Na druhé příčce je Curych a Paříž. Uvedla to britská analytická společnosti Economist Intelligence Unit (EIU), která hodnotila 160 míst ve 133 zemích. Více»

Naše metropole patří k nejrychleji zdražujícím místům na světě.

Nejdražším městem na světě je podle čerstvě sestaveného žebříčku týdeníku The Economist Singapur, následovaný Paříží a Curychem. Více»

Všechny články a aktuality »»