Provozuje:
Juris Real Estate

Den bez dluhů nabídne na vybraných ÚP dlužníkům bezplatné poradenství.

Letošní 8. ročník vzdělávací akce určené veřejnosti Den bez dluhů se v České a Slovenské republice koná právě v listopadu. Smyslem akce je upozornit na nebezpečí zadlužení.

Den bez dluhů nabídne na vybraných ÚP dlužníkům bezplatné poradenství.

autor. JURIS REAL (Zdroj: Měšec)

Letošní 8. ročník vzdělávací akce určené veřejnosti Den bez dluhů se v České a Slovenské republice koná právě v listopadu. Smyslem akce je upozornit na nebezpečí zadlužení.

Součástí akce je bezplatné poradenství a další projekty, jejichž cílem je zvýšení finanční gramotnosti široké veřejnosti.

Pořadatelem akce je společnost KRUK Česká a Slovenská republika, ta na ní spolupracuje Úřadem práce, který poskytne své prostory k umístění bezplatných poradenských stánků.

Kontaktních míst bude letos 15.

Lidé se na těchto 15 kontaktních pracovištích Úřadu práce ČR mohou zdarma poradit s experty, jak řešit obtížnou finanční situaci.

Odborní poradci budou na kontaktních místech k dispozici ve středu 20. listopadu 2019, říká Jaroslava Palendalová, generální ředitelka společnosti KRUK.

Více lze najít na: https://www.nasedluhy.cz/#home.

Kde a kdy poradí

Radit nejen s dluhy, ale i s jejich předcházením, budou finanční odborníci na kontaktních pracovištích Úřadu práce ČR.

Pondělí 13. 11.: od 8.30 do 16.30: Brno-město, Karlovy Vary, Karviná, Ostrava-město, Ústí nad Labem, Praha 4, Praha Západ-Východ, Žďár n. Sázavou.

Středa 15. 11.: od 8.30 do 16.30: Brno-město, Bruntál, Česká Lípa, Děčín, Frýdek-Místek, Havířov, Hodonín, Hradec Králové, Chomutov, Jablonec n. Nisou, Jihlava, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Kolín, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Nový Jičín, Olomouc, Oprava, Ostrava-město, Pardubice, Plzeň-město, Praha 4, Praha Západ – Východ, Přerov, Sokolov, Teplice, Trutnov, Ústí n. Labem, Vsetín, Znojmo.

Poradenské služby nabízí i bezplatná telefonní linka 800 800 123.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Na zateplování bytových domů je připravena další miliarda.

Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) navýšilo evropské dotace z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) na zateplování bytových domů o jednu miliardu korun na 5,5 miliardy. Žádosti mohou zájemci podávat do 29. listopadu. Více»

Mozaiky v istanbulském chrámu Hagia Sofia budou během modliteb zakryty.

Mozaiky a fresky v istanbulském chrámu Boží Moudrosti (Hagia Sofia) budou během muslimských modliteb zakryty závěsy či laserem, řekl novinářům v pondělí mluvčí turecké vládní strany Ömer Çelik. Více»

Žně jsou letos pomalejší.

Počátek žní je letos pomalejší než loni, uvedlo ministerstvo zemědělství. Sklizeno je 1,46 procenta ploch základních obilovin, loni to touto dobou bylo zhruba 13 procent. Více»

Zakladatel Zary investuje miliardy do realit.

Španělský miliardář Amancio Ortega, zakladatel řetězce s oděvní módou Zara s pobočkami i v České republice, soustředí své investice v nemovitostech na obou březích Atlantiku. Více»

Díky kotlíkovým dotacím se vyměnilo 63 533 kotlů po celé České republice.

Nejvíce peněz z kotlíkových dotací, tedy 2,4 miliardy, resort poslal na zlepšení ovzduší do Moravskoslezského kraje (nejméně pak do Prahy). Občané si tam zatím pořídili zhruba 14 000 nových topných zařízení. Více»

Všechny články a aktuality »»