Provozuje:
Juris Real Estate

Dejte si pozor na falešné exekuční nálepky!

Bohužel i v době vyhlášeného nouzového stavu je Exekutorská komora ČR nucena veřejnost informovat o dalších podvodných aktivitách.

Dejte si pozor na falešné exekuční nálepky!

autor. JURIS REAL, Exekutorská komora ČR

Bohužel i v době vyhlášeného nouzového stavu je Exekutorská komora ČR nucena veřejnost informovat o dalších podvodných aktivitách.

Koncem března 2020 tak zjistila Exekutorská komora ČR, že v obci Libčany (okr. Hradec Králové) neznámý pachatel polepil před domem stojící vozidlo falešnou exekuční nálepkou, která navozuje dojem, že pochází od soudního exekutora JUDr. Jana Fendrycha, Exekutorský úřad Praha 2. Jmenovaný soudní exekutor však takovou nálepku ani použité razítko nepoužívá.

Exekutorská komora ČR se obrátila na orgány činné v trestním řízení a tímto nabádá veřejnost k obezřetnosti. Setká-li se kdokoli s podezřelou aktivitou související s exekuční činností, nechť se obrátí na Exekutorskou komoru ČR nebo na příslušného soudního exekutora.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Poslanecká sněmovna podpořila zrušení daně z nabytí nemovitostí.

Sněmovna v úvodním kole (v 1. čtení) podpořila vládní návrh na zrušení daně z nabytí nemovitostí. Nejde o schválení návrhu, ale o jeho propuštění do dalšího čtení. Více»

Exekutorská komora ČR opět varuje veřejnost před podvodnými telefonáty.

Upozornil na ně soudní exekutor JUDr. Jiří Bulvas. Více»

Vlaky se na opravený Negrelliho viadukt vrátí 1. 6.

Vlaky se na opravený Negrelliho viadukt v Praze vrátí hned v první den jeho otevření, tedy 1. června. Jezdit po něm budou linky z Prahy do Kladna a Kralup nad Vltavou. Více»

Politika prý stále zasahuje do justičního systému.

Rodina Colloredo-Mansfeldových nesouhlasí s rozhodnutím Ústavního soudu (ÚS), podle kterého zámek Opočno patří státu. Více»

Do odpojených meandrů Dyje se vrátila voda.

Voda začala znovu protékat několika starými a dříve odstavenými meandry Dyje. Po čtyřiceti letech od umělého narovnání toku je s hlavním korytem řeky propojilo Povodí Moravy. V krajině tak zůstane více vody, která poskytne nová útočiště zvířatům. Více»

Všechny články a aktuality »»