Provozuje:
Juris Real Estate

Centrum u pražského letiště chce přilákat luxusní značky.

Nejluxusnější zboží v českých outletech chybí, a ačkoli je pro něj u nás potenciál, přilákat drahé značky není lehké. Vlastníci The Prague Outlet se je teď pokusí dostat do svého nového obchodního centra nedaleko pražského letiště.

Centrum u pražského letiště chce přilákat luxusní značky.

autor. JURIS REAL

Nejluxusnější zboží v českých outletech chybí, a ačkoli je pro něj u nás potenciál, přilákat drahé značky není lehké. Vlastníci The Prague Outlet se je teď pokusí dostat do svého nového obchodního centra nedaleko pražského letiště.

Prémiové značky jako Dior, Armani, Burberry, Hugo Boss, Furla, Max Mara či Polo Ralph Lauren dnes Češi v tuzemských outletových centrech nepořídí.

Za jejich nákupy proto jezdí do zahraničí. A právě lidem, kteří touží po luxusním zboží ze starších kolekcí, zlevněném i o 50 a více procent, má vyjít vstříc společnost The Prague Outlet. Manažeři stejnojmenného outletového centra do něj nyní lákají obchodníky. "Ladíme strategii, jak koho oslovit, a zatím se nesetkáváme s negativní reakcí," říká Martin Kubišta, ředitel společnosti The Prague Outlet. Ta si na pomoc při získávání nájemců najala britskou firmu Rioja Developments, jež má s outletovým byznysem zkušenosti. Kubišta proto doufá, že brzy budou podepsány první nájemní smlouvy: "Myslíme si, že je podepíšeme už v průběhu léta."
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Masarykova univerzita vyzvala hygieniky ke zrušení zákazu prezenční výuky.

Rektor brněnské Masarykovy univerzity (MU) Martin Bareš vyzval krajskou hygienickou stanici k odvolání zákazu prezenční výuky na vysokých školách. Podle univerzity je toto opatření ilegální (nezákonné). Více»

Poslanecká sněmovna obdržela ministerský návrh na ústavní ochranu vody.

Zakotvení práva lidí na pitnou vodu za sociálně a ekonomicky přijatelných podmínek nebo prohlášení ochrany vodních zdrojů za veřejný zájem obsahuje návrh ústavního zákona, který dostala Sněmovna. Více»

Zeměměřičský úřad bude poskytovat otevřená data.

Zeměměřičský úřad bude poskytovat databázové údaje nebo státní mapy bezplatně jako otevřená data. Omezený přístup k nim bude pouze kvůli ochraně kritické infrastruktury podle krizového zákona. Více»

Novela zákona o pozemkových úpravách umožní také reagovat na klimatické změny.

Jednoduché pozemkové úpravy nebudou v širší míře vyžadovat výměny nebo převody vlastnictví pozemků. Vodohospodářská opatření k ochraně před suchem se nově budou moci provádět ve více na sebe navazujících katastrálních územích. Více»

Slavnosti piva v Brně jsou zrušeny.

Jediný den před začátkem zrušili pořadatelé Slavnosti piva Františka Ondřeje Poupěte, jejichž druhý ročník se měl uskutečnit v pátek 25. září v centru Brna. ČTK to řekl zástupce agentury Snip&Co Ondřej Morávek. Více»

Všechny články a aktuality »»