Provozuje:
Juris Real Estate

Baťa se opět vrací do realit.

Obuvnická společnost Baťa investuje více než 100 milionů korun do pražského Harrachovského paláce. Památkově chráněná nemovitost v Jindřišské ulici je prvním novodobým developerským projektem firmy.

Baťa se opět vrací do realit.

autor. JURIS REAL

Obuvnická společnost Baťa investuje více než 100 milionů korun do pražského Harrachovského paláce. Památkově chráněná nemovitost v Jindřišské ulici je prvním novodobým developerským projektem firmy.

Baťa se přitom realitami zabýval již za první republiky.

„Jde o první developerský projekt tohoto druhu,“ uvedl Viktor Šimeček, ředitel realitní část skupiny Baťa. „Máme v hledáčku další projekty, avšak nemůžeme sdělit lokalitu, protože nemáme podepsány příslušné smlouvy,“ dodal Viktor Šimeček. „Jindřišská ulice zažívá výraznou proměnu, rekonstrukcí tam vznikla nová kancelářská budova nebo hotel. Podobný projekt tedy v lokalitě určitě dává smysl. Ovšem v retailu nadále budou hrát prim ulice typu Na Příkopě,“ uvedl odborník na retail Rostislav Veselý z poradenské firmy Cushman & Wakefield.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Metropoli čeká řešení daní u nemovitostí.

Jestliže Sněmovna nepřistoupí na zrušení daně z nabytí nemovitostí, jak navrhl Senát, bude opoziční TOP 09 usilovat o vznik podobné novely v pražském zastupitelstvu. Více»

Vesnicí roku 2019 České republiky se stala Lipová na Děčínsku v Ústeckém kraji.

Na druhém místě skončila Ratiboř ze Vsetínska ve Zlínském kraji, třetí příčku obsadily Libovice z Kladenska ve Středočeském kraji. Více»

Hradecký soud dnes rozhodne v kauze hřebčína Kladruby.

Krajský soud v Hradci Králové dnes vynese rozsudek v kauze údajně zmanipulovaných zakázek na opravy Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem na Pardubicku. Obžalobě čelí pět firem a 17 lidí, osmnáctý obviněný zemřel před podáním obžaloby. Více»

Boj s kůrovcem má být snadnější.

Poslanecká sněmovna schválila nová pravidla. Více»

Úroda jablek v ČR po mrazech a suchu klesne asi o 30 pct.

Letošní úroda jablek v sadech českých pěstitelů by podle posledního odhadu k 1. září měla meziročně klesnout o 30 procent na 101.988 tun. Mělo by se tak jednat o jednu z nejnižších sklizní jablek v novodobé historii České republiky. Více»

Všechny články a aktuality »»