Provozuje:
Juris Real Estate

Al Caponova vila na Floridě je na prodej za 168 miliónů.

Vila na Floridě, kdysi patřící jednomu z nejznámějších gangsterů v dějinách, je k prodeji za 8, 5 miliónů dolarů - tedy zhruba za 168 miliónů korun.

Al Caponova vila na Floridě je na prodej za 168 miliónů.

autor. JURIS REAL

Vila na Floridě, kdysi patřící jednomu z nejznámějších gangsterů v dějinách, je k prodeji za 8, 5 miliónů dolarů - tedy zhruba za 168 miliónů korun.

Alphonse Capone známý jako Al si koupil luxusní dům v Miami o rozloze 930 m2 v roce 1928 za 400 tisíc dolarů - s inflací by teď tato částka činila přes pět miliónů dolarů.

Nechal jej přestavět na pevnost s těžkými dřevěnými dveřmi, betonovými zdmi a strážním domkem pro hlídače, kteří spolu se vždy přítomnými bodyguardy a psy střežili přilehlý park. Gangster zde mj. naplánoval tzv. masakr na den svatého Valentýna, během nějž 14. února 1929 v Chicagu jeho muži v přestrojení za policisty postříleli sedm členů rivalského gangu, napsal deník Corriere della Sera.

V roce 1931 byl Al Capone odsouzen k jedenácti letům vězení, která si odpykal v neméně proslulé věznici Alcatraz. Propustili ho kvůli nemoci a za dobré chování v roce 1939, do Chicaga se ale už nikdy nevrátil a uchýlil se do vily v Miami, kde v roce 1947 zemřel. Floridský dům zůstal jeho dědicům až do 70. let, kdy jej koupil a zrenovoval nový majitel. Na prodej jej nyní nabízí současný vlastník. Tím je floridská firma, která za něj teprve před šesti měsíci dala 7, 4 mil. dolarů.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

V Brně se slavilo už 90 let od prvního závodu na Masarykově okruhu.

Na trati starého Masarykova okruhu vyvrcholily oslavy 90. výročí prvního závodu automobilů na legendárním závodišti v západní části moravské metropole. Více»

Projednávání stavebního zákona je podle obcí v rozporu s legislativou.

Postup projednávání nového stavebního zákona je v rozporu s legislativními pravidly vlády. Návrh zákona neprošel řádným schvalovacím procesem, poněvadž nebyl projednán s povinnými připomínkovými místy. Více»

Poslanecká sněmovna projedná zrychlení přípravy výstavby dálnic.

Sněmovna rozhodne tento týden o podobě vládní předlohy ke zrychlení přípravy výstavby dálnic a další infrastruktury, kterou poslancům vrátili senátoři. Více»

V České republice má na silnicích nižších tříd 2 862 mostů nevyhovující stav.

V ČR se od roku 2004 skoro zdvojnásobil počet mostů ve špatném až havarijním stavu na silnicích II. a III. třídy. Je jich 2.862 z celkových 12.596. Více»

Ve velkých obchodech občané zítra nenakoupí.

Prodejny nad 200 m2 musejí v pondělní svátek svatého Václava zůstat podle zákona zavřené. Lidé tak nenakoupí v hypermarketech, supermarketech nebo velkých drogeriích. V provozu nebudou ani některá nákupní centra, zjistila ČTK. Více»

Všechny články a aktuality »»